Od czego zależy udana impreza integracyjna Twojej firmy? Najważniejsze okazuje się miejsce.

Od czego zależy udana impreza integracyjna Twojej firmy? Najważniejsze okazuje się miejsce.

Dziś wielu pracodawców organizuje imprezy integracyjne.

Takie spotkania zapewniają mnóstwo korzyści zarówno firmie, jak i pracownikom. Bardzo ważne jest, aby takie spotkanie było dobrze zorganizowane. Atrakcyjna lokalizacja, miła atmosfera, elegancki wystrój, smaczne jedzenie, dobra muzyka oraz profesjonalna obsługa – to takie czynniki, które mają ogromny wpływ na odczucia uczestników podczas każdej imprezy firmowej.

Impreza firmowa a integracja pracowników

Osoby pracujące w jednej firmie powinny zawsze tworzyć zgrany zespół. Niestety nie zawsze tak bywa, gdyż pomiędzy pracownikami często powstają konflikty. Sprawdzonym sposobem na ich złagodzenie oraz integrację jest zorganizowanie imprezy firmowej. Takie spotkanie jest doskonałą okazją do lepszego poznania się pracowników oraz zmotywowania kadry do działania.

Uczestnictwo w imprezie integracyjnej zawsze poprawia relacje między pracownikami. Wówczas to wzrasta u nich poczucie przynależności do firmy oraz lojalność wobec niej. Co więcej profesjonalnie zorganizowana integracja poprawia ogólną atmosferę w miejscu pracy oraz zmniejsza stres.

Każde spotkanie integracyjne potrafi być udane tylko wtedy, gdy zostanie zorganizowane w ciekawej lokalizacji. Przygotowanie imprezy integracyjnej powinno zatem zawsze uwzględniać wybór takiego miejsca, który będzie sprzyjać zarówno relaksowi, jak i aktywnemu spędzaniu czasu.

Impreza firmowa – warto wybrać hotel w Warszawie o wysokim standardzie

Każdy pracodawca organizujący firmową imprezę powinien precyzyjnie określić swoje potrzeby i cele odnośnie budowy oraz wzmocnienia zespołu. Wybierając imprezy integracyjne Warszawa wydaje się być najlepszym możliwym wyborem ze względu nie tylko na lokalizację ale także bogatą ofertę i możliwości hoteli. Zebrane istotnych informacji pozwoli na wybór odpowiedniego miejsca oraz programu imprezy dopasowanego do specyfiki oraz rodzaju wydarzenia. Bardzo ważne jest również to, aby wszystkie zaplanowane gry, zabawy oraz ćwiczenia były odpowiednio dostosowane do potrzeb danego zespołu.

Dziś nie trzeba wychodzić z domu, aby wybrać idealny lokal do zorganizowania imprezy integracyjnej. Wystarczy zapoznać się z ofertą ZAZEN Club & Lounge oraz bogatą ofertę sali konferencyjnych aby mieć pewność że nasze spotkanie integracyjne będzie organizacyjnym sukcesem. Każda impreza integracyjna jest organizowana tutaj w profesjonalny sposób. Znajdująca się tutaj unikalna przestrzeń klubowa pozwala na organizację niezapomnianych imprez firmowych.

Obiekt ten zapewnia gościom niesamowitą zabawę, autorskie drinki, loże, VIP Room oraz profesjonalne wyposażenie techniczne w postaci nagłośnienia oraz oświetlenia. Na każdego gościa czekają tutaj wyśmienite śniadania oraz obsługa hotelowa na najwyższym poziomie.

Wszystkie pomieszczenia w tym hotelu są czyste, schludne oraz estetyczne. Z kolei pokoje do spania są wyposażone w czystą pościel, ręczniki oraz wszystkie niezbędne akcesoria umilające pobyt. Dużym atutem tego obiektu jest dogodne położenie. Każdy uczestnik spotkania może tutaj dotrzeć w łatwy sposób, zarówno prywatnym samochodem, jak i środkiem transportu publicznego. Aby zorganizować imprezę integracyjną w tym wyjątkowym miejscu wystarczy wejść na stronę, zapoznać się z ofertą i wybrać dogodny termin.

Sala konferencyjna – bogate wyposażenie a komfortowy pobyt

Wyjazdy integracyjne bardzo często są łączone ze szkoleniami pracowniczymi oraz konferencjami biznesowymi, więc w takim przypadku konieczny jest wybór takiego hotelu, który będzie zapewniał odpowiednie zaplecze w postaci dobrze wyposażonej oraz sali konferencyjnej. Pomieszczenie to powinno być odpowiedniej wielkości, gdyż pobyt przez wiele godzin w ciasnym lokalu mógłby spowodować dyskomfort oraz znużenie uczestników.

Ważne jest również to, aby sala konferencyjna była wyposażona w sprzęt umożliwiający profesjonalne przeprowadzenie szkolenia. Musi w niej znajdować się dobre nagłośnienie oraz efektowne oświetlenie.

W takim miejscu nie może też zabraknąć wysokiej jakości projektora multimedialnego pozwalającego na wyświetlanie poszczególnych prezentacji slajdów oraz wykresów. Niezbędny jest także dostęp do Wi-Fi oraz sprawna, indywidualnie sterowana klimatyzacja, która dostatecznie ochłodzi pomieszczenie w upalne dni.

Oprócz akcesoriów ułatwiających odbiór prezentowanych treści w sali konferencyjnej niezbędne są również takie przedmioty, które uprzyjemnią słuchaczom pobyt. Pośród wielu z nich można wymienić: dystrybutory do wody, ekspresy do kawy oraz stoły zaopatrzone w słodycze oraz owoce i warzywa.

Dobrze zorganizowana impreza integracyjna pozwala połączyć  przyjemne z pożytecznym. Zyskają na niej nie tylko pracownicy, którzy mogą poczuć się docenieni, lecz także ich przełożeni, którzy przy okazji integracji mogą zadbać o rozwój podlegających im zespołów.

Previous Czy tabletki na powiększenie penisa mogą stanowić alternatywę dla operacji?
Next Poznaj najlepsze miejsca na automaty vendingowe

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jest duża nieufność zagranicznych inwestorów do polskich banków

Wprowadzenie podatku bankowego oraz niepewność dotycząca portfela kredytów hipotecznych to główne powody nieufności zagranicznych inwestorów do polskich banków – uważa Janusz Jankowiak, główny ekonomista z Polskiej Rady Biznesu. W jego ocenie tę

Wiadomości 0 Comments

Pracownicze plany kapitałowe mają szansę osiągnąć sukces

Większe oszczędności i inwestycje w gospodarce oraz pobudzenie rynku kapitałowego – to dwa czynniki, na które może wpłynąć wprowadzenie pracowniczych planów kapitałowych – ocenia ekonomista Ignacy Morawski. Dzięki temu w ciągu jednego pokolenia polskie

Wiadomości 18 komentarzy

6 powodów, dla których warto wymieniać walutę w internecie

Dawniej, aby wymienić walutę, musieliśmy znaleźć kantor z najlepszymi cenami, ustawić się w kolejce i dokonać transakcji. Dziś wszystko jest prostsze dzięki kantorom internetowym. Wymiana waluty w e-kantorze przynosi jednak

Wiadomości 0 Comments

Resort rolnictwa zapowiada wsparcie dla hodowców bydła

Rekordowo niskie ceny skupu bydła to wynik w dużej mierze problemów z eksportem, na który trafia blisko 80 proc. polskiej produkcji. Nadwyżki irlandzkiej wołowiny oraz perturbacje w handlu z Izraelem i Turcją sprawiają, że ceny spadły

Wiadomości 0 Comments

Coraz więcej Polaków korzysta z bankowości mobilnej

Rośnie liczba cyfrowych użytkowników bankowości. Na popularności zyskuje zwłaszcza kanał mobilny. Łącznie korzysta z niego już 10 mln osób, z czego 6,6 mln za pomocą aplikacji. Jednym z liderów w tym zakresie jest Citi

Wiadomości 0 Comments

W tym roku wzrost cen nie powinien przekroczyć 2 proc

Po spadku w czerwcu do najniższego tegorocznego poziomu inflacja w lipcu znów nieco przyspieszyła – do 1,7 proc. Wciąż jednak utrzymuje się na poziomie zdrowym dla gospodarki i pozostaje poniżej celu inflacyjnego. Dlatego stopy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź