INCENTIVE Travel, czyli jak zjednać sobie przychylność kluczowych kontrahentów?

INCENTIVE Travel, czyli jak zjednać sobie przychylność kluczowych kontrahentów?

Prowadzisz firmę, tworzysz swój biznes, rozwijasz markę. Zapraszasz do współpracy kolejnych klientów, większych i mniejszych. Niektórzy zostają, inni odchodzą. Wśród nich są także tacy, na których wyjątkowo Ci zależy, z różnych powodów. Jak przekonać ich do stałej współpracy i w jaki sposób zyskać ich przychylność? Jedną z najlepszych dróg do osiągnięcia tego celu są podróże incentive.

Czym jest INCENTIVE Travel?

Incentive w Polsce często porównuje się do wyjazdów motywacyjnych lub wyjazdów intergacyjnych. I jest w tym sporo prawdy, choć te stwierdzenia nie do końca oddają ducha prawdziwego incentive travel. Są to podróże nastawione na aktywne spędzanie czasu, możliwość wzajemnego poznania się i wspólnego przeżywania. Wymagają współpracy, doskonałej koordynacji działań oraz zaufania pomiędzy uczestnikami danej wycieczki. Tworzą okazję do zacieśniania więzów międzyludzkich oraz biznesowych.

Dlaczego warto wybrać incentive?

Wspólne przeżywanie łączy. Zwłaszcza jeśli dzielimy egzotyczne przygody w obcym kraju, napotykając na swojej drodze utrudnienia i przeszkody. W takich momentach mamy okazję popracować nie w teorii, ale w realnym świecie, rozwiązując na bieżąco aktualne problemy. Im trudniejsze bariery napotkamy, tym ciekawsze wspomnienia będą nas łączyć po powrocie i tym mocniejsze więzy wytworzą się między współpracownikami. A raz nawiązana nić porozumienia będzie przynosić wiele korzyści w późniejszym czasie.

Współpraca B2B na wyjeździe

Każda relacja biznesowa, tak jak prywatna jest inna, dlatego także każda podróż powinna być inna. Aby wyjazd incentive odniósł zamierzony skutek, musi być doskonale przygotowany i dostosowany do wyjeżdżających. Od indywidualnych preferencji uczestników zależy kierunek oraz proponowane aktywności, ilość zagospodarowanego oraz wolnego czasu, rodzaj zwiedzania. Jeśli zamierzasz zaprosić swoich kontrahentów na incentive, upewnij się, że wyjazd zostanie dopracowany w 100% i będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania. Najlepiej wybrać takie biura podróży, które umożliwiają indywidualne dopasowanie.

Jeśli Incentive Travel to gdzie?

Zdecydowałeś już, że wyjedziesz, aby pogłębić swoje biznesowe relacje, ale nadal zastanawiasz się nad kierunkiem? Podróże w egzotyczne zakątki świata pozostawiają najciekawsze wspomnienia – do wyboru masz aż cztery kontynenty. Poznawanie afrykańskiej przyrody na safari, odpoczynek tuż obok żyraf i słoni oraz kąpiele w turkusowych zatokach Mauritiusa i Zanzibaru będą idealne dla wszystkich spragnionych przygód. Odkrywanie kultury Dalekiego Wschodu w gorących Indiach lub rześkim powietrzu okolic Himalajów wyjątkowo zbliży uczestników wycieczki. Wyprawa do dalekiej Australii i Nowej Zelandii sama w sobie będzie stwarzała wiele okazji do zacieśniania więzów i nawiązywania nowych relacji. Kolorowa Ameryka Południowa i wyprawy do najciekawszych miejsc Ameryki Północnej będą odpowiedzią dla wszystkich ciekawych otaczającego świata.

Incentive Travel to jedna z najatrakcyjniejszych, a zarazem najskuteczniejszych form marketingu bezpośredniego. Pozytywnie wpływa na relacje w biznesie i tworzy szansę na wykreowanie silnej i trwałej współpracy.

Incentive - wyjazdy firmowe z Planetescape

Previous Start-upy mogą liczyć na coraz większe wsparcie finansowe
Next Do 2020 roku prawie połowa inwestycji samorządowych będzie realizowana we współpracy z prywatnymi firmami

Może to Ci się spodoba

Pracodawcy szukają sposobów na zatrzymanie pracowników tymczasowych. Część z nich przejdzie na etat

Z końcem listopada upływa 18-miesięczny limit długości zatrudnienia pracownika tymczasowego u jednego pracodawcy. W wielu firmach, które opierają się w dużej mierze na pracownikach tymczasowych, może to oznaczać zmianę strategii zatrudnienia.

Rekordowa kara dla Google’a to przestroga dla innych firm

Firmy, które chcą funkcjonować na rynku reklamy internetowej i jej targetowania, powinny mieć podobne prawa, a dane, z których korzystają, powinny być pozyskiwane zgodnie z przepisami – uważają przedstawiciele Together Data, firmy specjalizującej

Polskie firmy coraz śmielej wychodzą na zagraniczne rynki

W ciągu 25 lat wolności gospodarczej Polska zwielokrotniła wartość swojej wymiany handlowej, przeszła drogę od wyłącznie importera netto do liczącego się eksportera, a teraz polskie firmy sięgają po zagraniczne akwizycje.

Firmy coraz więcej inwestują. Leasing maszyn i urządzeń może w I połowie roku wzrosnąć nawet o 20 proc.

Ubiegły rok był bardzo udany dla branży leasingowej, która odnotowała blisko 16-proc. wzrost. Największe ożywienie było obserwowane w segmencie lekkich pojazdów osobowych i dostawczych oraz maszyn i urządzeń. Ten ostatni segment wykazuje też znaczącą dynamikę

Zarządzanie 0 Comments

Tekstylia, czyli odzież do promocji swojej marki!

Gadżety reklamowe to popularna i chętnie wykorzystywana metoda promocji marki. Decydują się na nią zarówno niewielkie, jak i duże przedsiębiorstwa. Długopisy czy smycze z logo firmy pojawiają się na wszelkiego

Cyfryzacja firm w Polsce ciągle w fazie początkowej

Cyfryzacja polskich firm wymaga większej świadomości po stronie menadżerów i zarządów – uważa Dariusz Piotrowski, dyrektor generalny Dell EMC w Polsce. Dodaje, że potrzebna jest zmiana mentalna w podejściu do zarządzania przedsiębiorstwem i wdrażania

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź