Innowacyjne narzędzia programu partnerskiego ComperiaLead

Innowacyjne narzędzia programu partnerskiego ComperiaLead

Internet daje nam nowe możliwości – również zarobkowe. Właściciele stron internetowych – ale nie tylko – mogą przystępować do programów partnerskich gwarantujących wysokie prowizje i szybkie wypłaty, dzięki którym w prosty sposób poprawią swoją sytuację finansową. Niniejsze programy polegają na udostępnianiu na własnych portalach profesjonalnych narzędzi do porównywania określonych produktów. Jednym z takich programów jest program ComperiaLead z porównywarką produktów finansowych. Użytkownicy decydujący się na współpracę mogą korzystać z wielu innowacyjnych narzędzi, dzięki którym szybko osiągną zyski.

Pierwszym narzędziem, jakie oferuje program partnerski ComperiaLead, są widgety. To mini porównywarki, dzięki którym użytkownik wchodzący na nasz portal może skonfrontować ze sobą np. kredyty interesujących go banków. Widgety mogą być także w formie rankingów czy skryptów – wszystko zależy od inwencji właściciela strony. Można swobodnie zmieniać ich wielkość i kolorystykę wpasowując narzędzie do ogólnej koncepcji witryny. Możliwości jest wiele. Niezbędne kody pobiera się w JavaScript oraz PHP.

Kolejnym narzędziem są kalkulatory służące – jak sama nazwa wskazuje – do obliczania potrzebnych wartości, np. zdolności kredytowej. Kalkulatory, tak samo jak widgety, można dowolnie edytować w kodzie JavaScript, PHP bądź cUrl. Dobrym sposobem na zainteresowanie użytkowników odwiedzających nasz portal są również linki. Nie tylko można udostępniać je na wiele sposobów, w interesujący sposób zagospodarowując swoją stronę, ale również odsyłają bezpośrednio do formularzy ComperiaLead.

Nie można zapomnieć również o boxach z ofertami. Są to inaczej rzecz ujmując, pasaże z produktami, dzięki którym użytkownik zaglądający na stronę może poznać najistotniejsze zalety produktów. Jeżeli przedstawisz mu kluczowe atuty kredytów bądź lokat, szybciej podejmie decyzję, a Ty szybciej otrzymasz prowizję. Boxy, podobnie jak każdy element, można swobodnie dopasowywać do własnych wymogów.

Uwagę użytkowników bez wątpienia przyciągną też bannery atrakcyjnie reklamujące oferty finansowe. Ponadto ComperiaLead daje możliwość tworzenia własnych paczek na witrynę wybierając stosowne produkty oraz odpowiednie banki. Formatowanie treści umożliwia przedstawianie konkretnych szczegółów, które uznajemy za najbardziej istotne. Moduły z kolei to rozwiązanie dla klientów korzystających z innych kodów, np. WordPressa czy Joomla. Specjalnie przygotowane wtyczki pozwalają zastosować je na własnych portalach, bez względu na użyty kod.

Ostatnie narzędzie – API – służy do kreowania własnych schematów porównywarek. Dzięki API udostępniane dane zaprojektowane są zgodne z oczekiwaniami właściciela portalu, ponieważ sam wybiera najwygodniejszy dla siebie sposób ich przedstawienia.

ComperiaLead daje szerokie możliwości w wyborze narzędzi i ich modyfikacji. Współpraca z profesjonalnym zespołem przy użyciu innowacyjnych technologii naprawdę się opłaca.

Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.* Wymagane

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Previous Najstarszy i najbezpieczniejszy sposób oszczędzania, czyli lokata bankowa
Next Wyjazd integracyjny czy szkolenie?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Prawidłowa korekta cen cząstkowych w ofercie

Generalną zasadą przepisów Prawa zamówień publicznych jest brak możliwości dokonywania zmian w treści złożonej oferty po upływie terminu wyznaczonego do składania ofert. Jednakże i od tej zasady istnieją wyjątki, a

Wiadomości 1Comments

Bitcoin – nowe perspektywy inwestowania. Opinie specjalisty od kontraktów CFD na BTC TeleTrade – Zbigniew Grutkowski

W tym artykule zapoznamy czytelników z możliwościami jakie dają kontrakty CFD na BTC i jakie opinie na ten temat ma specjalista od kryptowalut TeleTrade – Zbigniew Grutkowski. W tym artykule

Wiadomości 0 Comments

Nowe technologie w służbie obywatelom. Przekształcają państwo urzędów w państwo usługowe

Cyfryzacja i wdrażanie inteligentnych rozwiązań mają przekształcić państwo urzędów w państwo usługowe, otwarte online na obywatela. Zadanie jest bardzo ambitne. Dobrze zrealizowana transformacja to jednak nie tylko ułatwienia dla obywateli, lecz także oszczędności dla obu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post