Jak wybrać wsparcie i pomoc IT do swojej firmy?

Jak wybrać wsparcie i pomoc IT do swojej firmy?

Usługi IT cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Dzięki nim można zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba tworzyć własnej infrastruktury sieciowej od podstaw ani korzystać ze sprawdzonych rozwiązań renomowanych usługodawców. Jak wybrać wsparcie i pomoc IT do swojej firmy?

Wsparcie i pomoc IT na własną rękę – kiedy to się nie opłaca?

Wsparcie i pomoc IT dla firm są niezbędne w przypadku, gdy chce się skorzystać z takich rozwiązań, jak Data Center czy backup danych. To usługi polegające na przetwarzaniu danych, a także korzystające z ogromnej mocy obliczeniowej, którą zapewniają specjalne infrastruktury informatyczne.

Stworzenie takiego środowiska sieciowego we własnym zakresie może w wielu przypadkach przekroczyć możliwości finansowe przedsiębiorstwa. Wysokie koszty związane są nie tylko z kupnem serwerów, macierzy czy zapewnieniem dostępu do stabilnego i szybkiego łącza, lecz także z obsługą całej infrastruktury.

Stworzenie własnego środowiska sieciowego może opłacać się w momencie, kiedy firma jest duża. Jednak w przypadku, gdy są to małe lub średnie przedsiębiorstwa, najlepszym rozwiązaniem może okazać się outsourcing usług IT. Dzięki temu można uzyskać dostęp do praktycznych usług, takich jak Data Center, backup danych czy ochrona ANTY-DDos, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, korzystając przy tym z profesjonalnego wsparcia i pomocy IT.

Wsparcie i pomoc IT – jak wybrać odpowiednią ofertę?

Kiedy przechodzi się do wybrania konkretnej oferty, warto mieć na uwadze kilka kwestii. Pierwszą z nich jest to, żeby dany dostawca proponował wiele usług. Dzięki temu prawdopodobnie będzie można skorzystać z pakietu w korzystniejszej cenie niż w przypadku dobierania każdej usługi osobno.

Do najczęściej wybieranych usług, a także najbardziej praktycznych, należy m.in. backup danych, chmura obliczeniowa, a także profesjonalna ochrona ANTY-DDoS. Ważną kwestią będzie także cena i elastyczność oferty.

Wsparcie i pomoc IT – na którego dostawcę się zdecydować?

Wsparcie i pomoc IT to usługi, z których może skorzystać każda firma. Do dostawców proponujących usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw należą Comarch i INEA. Biznes, którego prowadzenie opiera się na wdrażaniu nowoczesnych technologii, będzie mógł się rozwijać jeszcze dynamiczniej dzięki wykorzystaniu ofert wymienionych usługodawców.

Oferta Comarch – wsparcie i pomoc IT wysokiej jakości

Comarch jest polskim dostawcą usług z zakresu IT. Oferuje on usługi, takie jak chmura obliczeniowa, backup danych, a także pomoc w prowadzeniu administracji publicznej. Dużą zaletą są elastyczne ceny oraz stały kontakt ze wsparciem i pomocą IT wtedy, kiedy jest to potrzebne.

INEAbiznes z odpowiednim wsparciem i pomocą IT

INEA Biznes to z kolei rozwiązanie dla małych, średnich i dużych firm niezależnie od branży. Wsparcie i pomoc techniczna IT jest proponowana przy każdej usłudze –backupie danych czy inteligentnych rozwiązaniach z zakresu Smart City, które mogą wdrożyć gminy i miasta oraz osoby odpowiadające za rozwój publicznych instytucji i administracji.

Inną zaletą oferty INEA dla firm jest to, że każdy biznes może się dynamicznie rozwijać, również ze względu na skuteczną ochronę danych. Wszystkie informacje są przetwarzane w specjalnym środowisku informatycznym INEA Data Center. Dane są chronione w systemie 24/7/365. Profesjonalne Data Center to gwarancja bezpieczeństwa fizycznego, energetycznego, przeciwpożarowego oraz teleinformatycznego.

INEA dla firm to zaawansowane rozwiązania, które pomogą rozwijać biznes, a także zminimalizować ryzyko utraty lub uszkodzenia przechowywanych danych. W ramach oferty INEA można liczyć na kompleksowe usługi IT, niezawodny światłowód symetryczny i transmisję danych, a także telefonię dla firm i rozwiązania projektowe, czyli przygotowane na indywidualne potrzeby danego biznesu.

Previous Czym jest zrównoważony rozwój w biznesie?
Next Przegląd regałów magazynowych, dlaczego jest konieczny?

Może to Ci się spodoba

Biuro rachunkowe 0 Comments

Pieczątka księgowej – najpopularniejsze wzory, które ułatwiają pracę

W każdym przedsiębiorstwie przygotowywane są dokumenty, które muszą być sprawdzone, podpisane i odpowiednio zarchiwizowane. Dobrym sposobem na przyspieszenie prac prowadzonych w dziale księgowości jest wykorzystanie pieczątki. Na stemplu można umieścić

Większość polskich firm nie mierzy efektywności pracy. W Europie to już standard

Tylko 45 proc. przedsiębiorców deklaruje, że ich firma jest dojrzała procesowo – wynika z badania Macrologic. To oznacza, że mają one rozpisane poszczególne procesy, potrafią je kontrolować i mierzyć efektywność. Brak takiego

Koniec ze skomplikowanym językiem w zgodach na przetwarzanie danych osobowych

RODO, czyli nowe prawo o ochronie danych osobowych, które wejdzie w życie za pięć miesięcy, znacznie rozszerza obowiązki informacyjne firm wobec klientów. To oznacza konieczność wymiany wszystkich klauzul, zgód i papierowych formularzy dotyczących

Małe i średnie firmy będą mogły wytwarzać prąd w mikroinstalacjach. To pomoże im obniżyć koszty energii

Jak pokazują dane Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, w ubiegłym roku w Polsce powstało 28,36 tys. mikroinstalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy 173 MW. Ich liczba ma radykalnie wzrosnąć po uruchomieniu programu Energia Plus, dzięki któremu

W Polsce powstaje największa platforma wsparcia start-upów w Europie Środkowo-Wschodniej

W Polsce działa obecnie ponad 2,4 tys. start-upów. Blisko 60 proc. z nich rozwija się dzięki środkom własnym, a nieco mniej niż jedna piąta pozyskała finansowanie z funduszy venture capital. Program Start

Młode innowacyjne firmy zmieniają świat na lepsze

Dzięki start-upom świat staje się lepszy: jesteśmy zdrowsi i oddychamy czystszym powietrzem – ocenia Javier Bardem, aktor i globalny ambasador konkursu dla start-upów Chivas Venture, który wspiera młode innowacyjne firmy. Zdobywca Oscara podkreśla,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź