Jak wybrać wsparcie i pomoc IT do swojej firmy?

Jak wybrać wsparcie i pomoc IT do swojej firmy?

Usługi IT cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Dzięki nim można zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba tworzyć własnej infrastruktury sieciowej od podstaw ani korzystać ze sprawdzonych rozwiązań renomowanych usługodawców. Jak wybrać wsparcie i pomoc IT do swojej firmy?

Wsparcie i pomoc IT na własną rękę – kiedy to się nie opłaca?

Wsparcie i pomoc IT dla firm są niezbędne w przypadku, gdy chce się skorzystać z takich rozwiązań, jak Data Center czy backup danych. To usługi polegające na przetwarzaniu danych, a także korzystające z ogromnej mocy obliczeniowej, którą zapewniają specjalne infrastruktury informatyczne.

Stworzenie takiego środowiska sieciowego we własnym zakresie może w wielu przypadkach przekroczyć możliwości finansowe przedsiębiorstwa. Wysokie koszty związane są nie tylko z kupnem serwerów, macierzy czy zapewnieniem dostępu do stabilnego i szybkiego łącza, lecz także z obsługą całej infrastruktury.

Stworzenie własnego środowiska sieciowego może opłacać się w momencie, kiedy firma jest duża. Jednak w przypadku, gdy są to małe lub średnie przedsiębiorstwa, najlepszym rozwiązaniem może okazać się outsourcing usług IT. Dzięki temu można uzyskać dostęp do praktycznych usług, takich jak Data Center, backup danych czy ochrona ANTY-DDos, a jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, korzystając przy tym z profesjonalnego wsparcia i pomocy IT.

Wsparcie i pomoc IT – jak wybrać odpowiednią ofertę?

Kiedy przechodzi się do wybrania konkretnej oferty, warto mieć na uwadze kilka kwestii. Pierwszą z nich jest to, żeby dany dostawca proponował wiele usług. Dzięki temu prawdopodobnie będzie można skorzystać z pakietu w korzystniejszej cenie niż w przypadku dobierania każdej usługi osobno.

Do najczęściej wybieranych usług, a także najbardziej praktycznych, należy m.in. backup danych, chmura obliczeniowa, a także profesjonalna ochrona ANTY-DDoS. Ważną kwestią będzie także cena i elastyczność oferty.

Wsparcie i pomoc IT – na którego dostawcę się zdecydować?

Wsparcie i pomoc IT to usługi, z których może skorzystać każda firma. Do dostawców proponujących usługi dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw należą Comarch i INEA. Biznes, którego prowadzenie opiera się na wdrażaniu nowoczesnych technologii, będzie mógł się rozwijać jeszcze dynamiczniej dzięki wykorzystaniu ofert wymienionych usługodawców.

Oferta Comarch – wsparcie i pomoc IT wysokiej jakości

Comarch jest polskim dostawcą usług z zakresu IT. Oferuje on usługi, takie jak chmura obliczeniowa, backup danych, a także pomoc w prowadzeniu administracji publicznej. Dużą zaletą są elastyczne ceny oraz stały kontakt ze wsparciem i pomocą IT wtedy, kiedy jest to potrzebne.

INEAbiznes z odpowiednim wsparciem i pomocą IT

INEA Biznes to z kolei rozwiązanie dla małych, średnich i dużych firm niezależnie od branży. Wsparcie i pomoc techniczna IT jest proponowana przy każdej usłudze –backupie danych czy inteligentnych rozwiązaniach z zakresu Smart City, które mogą wdrożyć gminy i miasta oraz osoby odpowiadające za rozwój publicznych instytucji i administracji.

Inną zaletą oferty INEA dla firm jest to, że każdy biznes może się dynamicznie rozwijać, również ze względu na skuteczną ochronę danych. Wszystkie informacje są przetwarzane w specjalnym środowisku informatycznym INEA Data Center. Dane są chronione w systemie 24/7/365. Profesjonalne Data Center to gwarancja bezpieczeństwa fizycznego, energetycznego, przeciwpożarowego oraz teleinformatycznego.

INEA dla firm to zaawansowane rozwiązania, które pomogą rozwijać biznes, a także zminimalizować ryzyko utraty lub uszkodzenia przechowywanych danych. W ramach oferty INEA można liczyć na kompleksowe usługi IT, niezawodny światłowód symetryczny i transmisję danych, a także telefonię dla firm i rozwiązania projektowe, czyli przygotowane na indywidualne potrzeby danego biznesu.

Previous Rozliczanie PIT z małżonkiem sposobem na obniżenie podatku
Next Przegląd regałów magazynowych, dlaczego jest konieczny?

Może to Ci się spodoba

Firmy mogą stracić miliony przez złe zarządzanie licencjami oprogramowania

Niemal każde oprogramowanie jest prawnie chronione licencją. Nieaktualna umowa licencyjna albo jej brak może być poważnym problemem dla firmy, która w przypadku audytu będzie zmuszona zapłacić wysokie kary. Straci na tym nie tylko

Firma 1Comments

Transport wewnętrzny w przedsiębiorstwie

Wiele przedsiębiorstw wykorzystuje w codziennej działalności urządzenia transportu wewnętrznego. Przenośniki transportują materiały o różnych parametrach i właściwościach. Dlatego różnią się one miedzy sobą. Podobnie różnią się poszczególne podzespoły napędowe i

Austriackie firmy zainteresowane kolejnymi inwestycjami w Polsce

Austria mieści się w pierwszej dziesiątce krajów, które zrealizowały największe bezpośrednie inwestycje zagraniczne nad Wisłą. Polska jest dla niej także ważnym partnerem handlowym. W najbliższym czasie szykują się kolejne inwestycje, a nasz

Sprzedaż rozwiązań chmurowych powyżej oczekiwań największych globalnych dostawców

Choć w Europie Zachodniej firmy szybciej niż w Polsce przenoszą swoje dane do chmury, to systematycznie skracamy dzielący nas od liderów cyfrowej transformacji dystans. Sprzedaż chmury rośnie w Polsce w dwucyfrowym tempie. Szacuje się,

Innowacyjne polskie start-upy na celowniku inwestorów zagranicznych. Zaangażowanie polskich koncernów wciąż niewielkie

Polska na czele krajów Europy Środkowo-Wschodniej pod względem liczby start-upów. Z coraz większą uwagą przyglądają im się zagraniczni inwestorzy. Dotyczy to szczególnie najbardziej innowacyjnych firm. W ich rozwoju mogłoby pomóc

Jakie urządzenie fiskalne dla biura rachunkowego?

Jak wiemy od 1 stycznia 2015 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie posiadania kas fiskalnych. Dotychczasowa lista działalności gospodarczych, na które nałożony był obowiązek posiadania urządzenia fiskalnego,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź