Która przyczepa budowlana jest odpowiednia dla Twojej firmy?

Która przyczepa budowlana jest odpowiednia dla Twojej firmy?

Przyczepy stanowią istotny element wyposażenia firm remontowo-budowlanych. Istnieje kilka modeli dostępnych na rynku i może być trudno wybrać najlepszy z nich, aby spełnić wszystkie potrzeby nowoczesnego biznesu. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze przyczepy budowlanej? Jakie są najważniejsze parametry? Podpowiadamy.

Przyczepy budowlane – co trzeba o nich wiedzieć?

Obecnie produkowane przyczepy wyróżniają się zastosowaniem zaawansowanych technologii. Część z nich wyposażono w system stabilizacji przechyłów (RSS) oraz elektroniczny system hamowania (EBS). Nie bez znaczenia są również liczne ułatwienia podnoszące komfort eksploatacji. Wiele ciekawych rozwiązań znajduje się w modelach marki Wielton. Na co zwrócić uwagę, decydując się na zakup przyczepy budowlanej?

Dzisiejsze przyczepy wyróżniają się zastosowaniem zaawansowanej technologii. Niektóre z nich wyposażone są w system stabilizacji przechyłów (RSS) oraz elektroniczny system hamowania (EBS). Istnieje również szereg funkcji zwiększających komfort użytkowania. W modelach Wieltona jest wiele ciekawych rozwiązań. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie przyczepy budowlanej?

  • Długość, wysokość, kubatura

Do najważniejszych punktów należą właściwości techniczne, w tym masa własna, długość, wysokość i kubatura. Parametry te muszą być dostosowane do zastosowania, profilu działalności i rodzaju przewożonych towarów.

  • Liczba i typ osi

Możesz wybrać pomiędzy pojazdami z 2 lub 3 osiami. Osie BPW są najlepszym wyborem, ponieważ charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską masą, co przekłada się na większą ładowność.

  • Rodzaj zawieszenia

Zawieszenia mechaniczne są bardzo dobrym rozwiązaniem. Charakteryzują się one wysoką odpornością na uszkodzenia. Nadają się do stosowania w trudnych warunkach.

  • Instalacja wywrotu

Jednym z zalecanych rozwiązań są systemy hydrauliczne. Umożliwiają one sprawny rozładunek materiałów.

  • Materiał wykonania

Przyczepy muszą być trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego zazwyczaj wykonuje się je z wysokowytrzymałej stali.

  • Bezpieczeństwo eksploatacji

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, zaleca się wybór przyczep z praktycznym wyposażeniem. Ciekawymi rozwiązaniami są np. zaczepy uniemożliwiające otwarcie klapy bagażnika lub siatki chroniące tylne światła.

  • Komfort obsługi

Producenci oferują rozmaite udogodnienia poprawiające komfort obsługi. Świetnie sprawdza się m.in. składana drabinka, która ułatwia pracownikom dostanie się do pojazdu.

Postaw na przyczepy budowlane znanych producentów!

Decydując się na inwestycje w przyczepy budowlane, warto zwrócić uwagę na markę. Najlepiej wybierać modele znanych producentów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się pojazdy polskiej firmy Wielton. Wieluński producent działa na rynku od 1996. Słynie z wprowadzania nowoczesnych technologii. Dodatkowo wdraża liczne usprawnienia zwiększające komfort eksploatacji. Marka dysponuje także rozwiniętym zapleczem serwisowym. Do flagowych produktów Wielton zalicza się przyczepa budowlana Rigid Master PS_3W o kubaturze wynoszącej 16 lub 20 m3. Pojazd wyposażono w 12-tonowe osie BPW oraz zawieszenie mechaniczne.

Previous Depilacja laserowa - skuteczna metoda usuwania owłosienia
Next Czym jest uczenie maszynowe?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Rusza budowa nowego systemu informatycznego dla ZUS

Zarząd Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podjął właśnie decyzję o rozpoczęciu procesu budowy Kompleksowego Systemu Informatycznego 2.0, który ma zastąpić system eksploatowany w ZUS od 20 lat. W informatyce taki okres to kilka epok,

Wiadomości 0 Comments

Content Marketing to nie to samo co reklama

Content Marketing staje się modny. I nie jest to przypadek. Okazuje się, że budowanie wartościowych treści może przełożyć się na sprzedaż oraz budować zaufanie do marki. Jest to inwestycja, która

Wiadomości 0 Comments

Na jaką kwotę odszkodowawczą można liczyć w UK?

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Zdrowia tym bardziej. Jednak w przypadku pieniędzy stanowiących odszkodowanie za krzywdy, których doznaliśmy nie z własnej winy, chodzi o to, by maksymalnie umożliwić

Wiadomości 0 Comments

Rośnie sprzedaż mieszkań od deweloperów. Zapowiada się kolejny rekordowy rok

Ubiegły rok był kolejnym, w którym sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym rosła. Był to także okres stabilnych cen – wahnięcia w ciągu nie przekraczały 2–3 proc. W 2017 roku te tendencje będą się

Wiadomości 0 Comments

Czym jest pożyczka gotówkowa i jak to działa?

Często brakuje ci pieniędzy na długo przed wypłatą? Nic dziwnego, koszty utrzymania mieszkania i ceny w sklepach wciąż rosną, a zarobki są marne. Trudno jest dopiąć miesięczny budżet, nie mówiąc

Wiadomości 0 Comments

Ponad 5 mln emerytów i rencistów dostało już 13. emeryturę z ZUS

Już ok. 5,1 mln osób otrzymało 13. emeryturę. Łącznie dodatkowe świadczenie ma otrzymać blisko 10 mln osób, z czego 8,3 mln z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Do końca maja 13. emerytura łącznie z podstawowym

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź