Która przyczepa budowlana jest odpowiednia dla Twojej firmy?

Która przyczepa budowlana jest odpowiednia dla Twojej firmy?

Przyczepy stanowią istotny element wyposażenia firm remontowo-budowlanych. Istnieje kilka modeli dostępnych na rynku i może być trudno wybrać najlepszy z nich, aby spełnić wszystkie potrzeby nowoczesnego biznesu. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze przyczepy budowlanej? Jakie są najważniejsze parametry? Podpowiadamy.

Przyczepy budowlane – co trzeba o nich wiedzieć?

Obecnie produkowane przyczepy wyróżniają się zastosowaniem zaawansowanych technologii. Część z nich wyposażono w system stabilizacji przechyłów (RSS) oraz elektroniczny system hamowania (EBS). Nie bez znaczenia są również liczne ułatwienia podnoszące komfort eksploatacji. Wiele ciekawych rozwiązań znajduje się w modelach marki Wielton. Na co zwrócić uwagę, decydując się na zakup przyczepy budowlanej?

Dzisiejsze przyczepy wyróżniają się zastosowaniem zaawansowanej technologii. Niektóre z nich wyposażone są w system stabilizacji przechyłów (RSS) oraz elektroniczny system hamowania (EBS). Istnieje również szereg funkcji zwiększających komfort użytkowania. W modelach Wieltona jest wiele ciekawych rozwiązań. Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie przyczepy budowlanej?

  • Długość, wysokość, kubatura

Do najważniejszych punktów należą właściwości techniczne, w tym masa własna, długość, wysokość i kubatura. Parametry te muszą być dostosowane do zastosowania, profilu działalności i rodzaju przewożonych towarów.

  • Liczba i typ osi

Możesz wybrać pomiędzy pojazdami z 2 lub 3 osiami. Osie BPW są najlepszym wyborem, ponieważ charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską masą, co przekłada się na większą ładowność.

  • Rodzaj zawieszenia

Zawieszenia mechaniczne są bardzo dobrym rozwiązaniem. Charakteryzują się one wysoką odpornością na uszkodzenia. Nadają się do stosowania w trudnych warunkach.

  • Instalacja wywrotu

Jednym z zalecanych rozwiązań są systemy hydrauliczne. Umożliwiają one sprawny rozładunek materiałów.

  • Materiał wykonania

Przyczepy muszą być trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego zazwyczaj wykonuje się je z wysokowytrzymałej stali.

  • Bezpieczeństwo eksploatacji

Aby zwiększyć bezpieczeństwo, zaleca się wybór przyczep z praktycznym wyposażeniem. Ciekawymi rozwiązaniami są np. zaczepy uniemożliwiające otwarcie klapy bagażnika lub siatki chroniące tylne światła.

  • Komfort obsługi

Producenci oferują rozmaite udogodnienia poprawiające komfort obsługi. Świetnie sprawdza się m.in. składana drabinka, która ułatwia pracownikom dostanie się do pojazdu.

Postaw na przyczepy budowlane znanych producentów!

Decydując się na inwestycje w przyczepy budowlane, warto zwrócić uwagę na markę. Najlepiej wybierać modele znanych producentów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się pojazdy polskiej firmy Wielton. Wieluński producent działa na rynku od 1996. Słynie z wprowadzania nowoczesnych technologii. Dodatkowo wdraża liczne usprawnienia zwiększające komfort eksploatacji. Marka dysponuje także rozwiniętym zapleczem serwisowym. Do flagowych produktów Wielton zalicza się przyczepa budowlana Rigid Master PS_3W o kubaturze wynoszącej 16 lub 20 m3. Pojazd wyposażono w 12-tonowe osie BPW oraz zawieszenie mechaniczne.

Previous Depilacja laserowa - skuteczna metoda usuwania owłosienia
Next Czym jest uczenie maszynowe?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Oferta mebli biurowych

Wydaje się, że każdy człowiek idąc do pracy chciałby tam zastać doskonałe warunki, w których wykonywanie codziennych zadań będzie przede wszystkim komfortowe. Dlatego odpowiednie meble biurowe są tym co powinno

Wiadomości 0 Comments

Czym jest tzw. marketing treści?

Wartościowa treść jest w cenie – to właśnie na niej bazuje content marketing, czyli tak zwany marketing treści. Na czym dokładnie polega ta metoda promocji on-line i jak można ją

Wiadomości 0 Comments

Polscy eksporterzy: 2014 rok zaliczamy na plus

Lepsze wyniki finansowe są pochodną wzrostu zamówień na towary naszych eksporterów w minionym roku. Około połowa zapytanych przez AKCENTĘ przedsiębiorców (49 proc.) zadeklarowała, że zamówienia w 2014 r. były wyższe

Wiadomości 1Comments

Pokonaj swoje długi! Rusza bezpłatny kurs wychodzenia z długów

Już ponad 2,38 mln Polaków ma problemy z terminowym płaceniem rat kredytów. Na pytanie jak wyjść ze spirali zadłużenia rujnującego nasze życie, odpowiada multimedialny kurs „Pokonaj swoje długi”. Ten autorski

Wiadomości 0 Comments

Opłata za polisę komunikacyjną jak za telewizję kablową czy telefon

Opłaty w formie abonamentu są nowością na rynku ubezpieczeniowym. Polski fintechowy start-up hiPRO wraz z firmą ubezpieczeniową Allianz wprowadził na rynek platformę, która pozwala na opłacanie składki w sposób elektroniczny w miesięcznych ratach. Ma

Wiadomości 3 komentarze

Wakacje 2015: jak sprawdzić biuro podróży?

Wakacje to okazja do długo wyczekiwanego odpoczynku, relaksu, miłego spędzania czasu i całkowitego odstresowania. Nie da się ukryć, że wiele osób decyduje się na wypoczynek, ponieważ chcą osiągnąć spokój psychiczny,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź