Kwiatowe ścianki dekoracyjne, gdzie ich użyć?

Kwiatowe ścianki dekoracyjne, gdzie ich użyć?

Hurtownie kwiatowe prześcigają się w dostarczaniu przepięknych sztucznych kwiatów w wielu gatunkach, kolorach i rozmiarach. Powstają nowe warianty, pomysłowe kompozycje florystyczne i niebanalne ozdoby do domu i innych wnętrz. Wybór jest tak szeroki, że zaczynamy zastanawiać się gdzie te wszystkie okazy będą prezentować się najlepiej. Nasi floryści przygotowali odpowiedź na jedno z takich pytań: gdzie wykorzystać kwiatowe ścianki dekoracyjne?

Ścianki dekoracyjne – dlaczego warto?

Ścianki dekoracyjne wykonane z kwiatów to wariant ogrodów wertykalnych, od których jest znacznie łatwiejszy w utrzymaniu. Na co dzień nie wymaga żadnych czynności pielęgnacyjnych, a jakość i koloryt zachowuje na długo. Z jakich kwiatów go wykonać? Możliwości jest naprawdę wiele, jeśli mamy możliwość najlepszym wyjściem jest poradzić się profesjonalnych florystów i oddać wykonanie w ręce pracowni dekoratorskich. Tak powstała ścianka będzie zdobić wnętrze przez lata, nie wywołując alergii i nie przyciągając grzybów czy owadów.

Kwiatowe ścianki dekoracyjne – gdzie ich użyć?

W domowym zaciszu

Ścianki, obrazy czy ogrody wertykalne powstałe z kwiatów doskonale sprawdzą się w naszych domach. Szczególnie polecamy salon, korytarz, foyer i jadalnię. Zależnie od ich rozmiaru i naszych możliwości postawmy na ścianki w pełni kwiatowe, a także połączenie sztucznych kwiatów i roślin. Do minimalistycznych wnętrz polecamy mniejsze ścianki, wykonane np. z białych kalii. Salon w stylu klasycznym zasługuje na kwiatowy panel powstały z połączenia naszych ulubionych gatunków, w tym m.in. sztucznych róż, dalii, hortensji czy tulipanów. Sztuczne tulipany jak żywe wykonane z gumy będą zdobić wnętrza wiele lat, a nasi goście nie zdołają odróżnić ich od żywych okazów. Do jadalni urządzonej w stylu eklektycznym polecamy ścianki wykonane z delikatnych gałązek dekoracyjnych, z małymi kwiatkami i przewagą zieleni.

W restauracji, sklepie czy hotelu

Wnętrza użytkowe to miejsca, o których atmosferę powinniśmy szczególnie zadbać. Chcemy bowiem, by nasi klienci i goście wracali go nich z ochotą i przyjemnością. Sztuczne kwiaty i rośliny ułatwiają nam to zadanie. Ścianki dekoracyjne wykonane z kwiatów m.in. tulipanów i storczyków gumowych prezentują się przepięknie i odmieniają charakter dekorowanej przestrzeni, dodając jej szczypty natury i uroku. Kwiatowe panele polecamy użyć m.in. na ścianie restauracji czy sklepu, jako tło dla nazwy hotelu w recepcji czy element wystroju foyer.

W biurze

Nawet dla tych pracowników, którzy uwielbiają swoją pracę pozostaje ona zawsze właśnie tym – pracą. Zestawem obowiązków, terminów i wyzwań. Właśnie dlatego warto próbować nowych sposobów na to, by zachęcać nasze zespoły to wytężonej pracy. Jednym z nich jest dbałość o taki wystrój biura, który sprzyja kreatywności, otwartości i dobrej atmosferze. Ścianki dekoracyjne i inne kwiatowe ozdoby sprawdzą się tu idealnie. Zawieszone na ścianie wspólnej kuchni (np. jako tło dla motywacyjnego cytatu), w pokoju, w którym spotyka się cały zespół czy przy wejściu sprawia, że każdego dnia członkowie ekipy wracają do pięknego, przyjemnego i relaksującego wnętrza. W zależności o charakteru wnętrza możemy wybrać jeden lub wiele różnorodnych gatunków sztucznych kwiatów – możliwości są nieograniczone!

W centrum handlowym

Importerzy kwiatów sztucznych sprowadzają je do kraju prosto od producentów. Dzięki temu mamy pewność, że urządzając wnętrza komercyjne możemy zakupić duże ilości okazów w najlepszej cenie. Wykonane z nich ścianki dekoracyjne doskonale sprawdzą się we wnętrzach takich jak centra handlowe. Nie trzeba ich codziennie pielęgnować, długo nie tracą formy i kolorytu, wyglądają jak żywe. Nie musimy już zatrudniać ekipy florystów, by zapewnić sobie przepiękne aranżacje florystyczne do dużych wnętrz. Ze względu na rozmiar centrum i różnorodność elementów wystroju, które będziemy dekorować polecamy na zestaw różnorodnych ścianek dekoracyjnych. Wykonane z wielu kolorowych kwiatów panele będą wysyłać pozytywne wibracje i zachęcać klientów do powrotu. Florystyczne dodatki to nieodzowny element wystroju wnętrz komercyjnych.

Gdzie wykorzystać kwiatowe ścianki dekoracyjne? Odpowiedź jest prosta – możemy ich użyć niemal wszędzie. Powyżej przedstawiamy tylko kilka najważniejszych propozycji, ale te przepiękne dekoracje sprawdzą się w niemal każdym miejscu. Szeroki wybór dostępnych kwiatów i łatwość ich wykonania sprawiają, że są to niezwykle wygodne alternatywy dla kreacji z kwiatów żywych.

 

Previous Język angielski Amerykański i Brytyjski. Jakie są między nimi różnice?
Next Płynność finansowa firm, a koronawirus. Jak zapobiegać upadłości przedsiębiorstw?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przyspiesza realizacja programu Mieszkanie Plus

Przyspiesza realizacja programu Mieszkanie Plus. W ubiegłym tygodniu do Sejmu trafił projekt ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości, czyli państwowym banku ziemi. KZN umożliwi budowanie tanich mieszkań na gruntach Skarbu Państwa. Taka

Wiadomości 0 Comments

Zmieniają się potrzeby gości hotelowych

Cena przestaje odgrywać decydującą rolę przy wyborze hotelu. Równie dużą wagę Polacy przywiązują do jakości obsługi, zindywidualizowanego podejścia do klienta, pomocy w poruszaniu się po mieście oraz organizacji czasu wolnego. Coraz więcej

Wiadomości

Moda to dobra inwestycja

Według Polskiej Rady Centrów Handlowych w naszym kraju funkcjonuje ponad 440 centrów i galerii handlowych. Potencjał sektora modowego dostrzegają inwestorzy. Tylko w pierwszych trzech kwartałach 2014 r. polski rynek wzbogacił

Wiadomości 0 Comments

Nowa perspektywa UE będzie mniej hojna dla polskich samorządów

Szybka rozbudowa infrastruktury, konieczność wypełnienia luki mieszkaniowej czy zmiany w polityce energetycznej to tylko część wyzwań, którym polskie samorządy będą musiały sprostać w nadchodzących latach. Tymczasem nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na

Wiadomości 0 Comments

Susza rolnicza w 15 województwach i we wszystkich uprawach

Według najnowszego raportu Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowego Instytutu Badawczego obejmującego okres od 21 maja do 20 lipca, susza rolnicza występuje we wszystkich województwach poza Małopolską. Dotyka ona wszystkich 14 monitorowanych upraw.

Wiadomości 0 Comments

Najpopularniejsze są mieszkania na drugim i trzecim piętrze. W Warszawie to 36 proc. transakcji

Kryterium cenowe wciąż pozostaje najważniejszym czynnikiem podczas wyboru mieszkania na krajowym rynku nieruchomości. Ogromne znaczenie zyskują także lokalizacja, dobra komunikacja z centrum oraz standard lokalu. Najpopularniejsze są nadal metraże od 40 do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź