Posnet Ergo – kasa fiskalna, którą dostosujesz do potrzeb firmy

Posnet Ergo – kasa fiskalna, którą dostosujesz do potrzeb firmy

Gdy otwieramy działalność handlową, najczęściej znamy jej charakter oraz umiemy określić stawiane przez nią wymagania. Trudniej nam już jednak dokładnie przewidzieć dalszy rozwój przedsiębiorstwa. I podobnie jest z technologiami handlowymi: wybór urządzenia fiskalnego, zgodnego z bieżącymi oczekiwaniami firmy, nie musi jeszcze stanowić problemu. Ale czy rozwiązania, na które postawimy, okażą się równie skuteczne i wystarczające w przyszłości?

Jeśli chodzi o technologie sprzedaży, to nie możemy narzekać. Obecnie mamy przed sobą bogaty wybór rozwiązań, odmiennych pod każdym względem: począwszy od wysokości parametrów i dostępnych funkcji, a skończywszy na wielkości i wyglądzie konstrukcji. Dlatego wśród wielu urządzeń fiskalnych, z pewnością kryje się model odpowiedni dla naszego przedsiębiorstwa. Ale odpowiedni na dzień dzisiejszy, czy też na kolejne lata, gdy firma zmienia się i przekształca swoje oczekiwania? Tego typu wątpliwości rozwiewa innowacyjna kasa fiskalna Posnet Ergo.

Jedna kasa fiskalna – wiele zastosowań

W pierwszej chwili, model Ergo sprawia wrażenie doskonałego urządzenia do pracy mobilnej. Jego lekka i ergonomiczna konstrukcja zamyka się w wymiarach: 62 x 230 x 94 mm, zaś waga wynosi zaledwie 0,6 kg. Dlatego kasa wygodnie leży w dłoniach, nie męcząc podczas długotrwałego wykonywania zadań handlowych w terenie. Ponadto, nie sprawia trudności w przechowywaniu, przewożeniu ani przenoszeniu z miejsca na miejsce.

Tymczasem, okazuje się, że to nie jedyne przeznaczenie modelu marki Posnet. Technologia ta znakomicie odnajduje się w sprzedaży stacjonarnej, a dzięki swym niewielkim gabarytom – również na stanowiskach pracy o ograniczonej, trudnej do zagospodarowania przestrzeni. To obecnie najmniejsza na rynku kasa fiskalna, współpracująca ze zintegrowaną szalką ważącą. Urządzenie peryferyjne obsługiwane jest przy użyciu klawiatury modelu Ergo, na którego wyświetlaczach błyskawicznie pojawiają się wyniki pomiaru masy wskazanych produktów. W rezultacie, połączenie to, przy niedużym zużyciu miejsca, pozwala znacznie przyspieszyć obsługę klientów.

posnet-ergo-szalka-wazaca

Zatem kasa fiskalna skutecznie usprawnia działalność zarówno stacjonarną, jak i mobilną. Co więcej, jest dostosowana do specyfiki różnych branż. Ergo odznacza się trwałą, solidną obudową, składającą się z dobrze dopasowanych elementów. Dzięki temu, urządzenie jest odporne na intensywną eksploatację oraz chroni podzespoły przed wstrząsami mechanicznymi, a także wnikaniem wody i pyłu. Cechy te są szczególnie ważne w przypadku przedsiębiorstw charakteryzujących się trudniejszymi warunkami pracy – np. punktów gastronomicznych czy też warsztatów samochodowych.

Jednocześnie, Ergo świetnie prezentuje się w przestrzeni biurowej kancelarii prawniczych, jak również w gabinetach lekarskich lub salonach fryzjerskich i kosmetycznych. A to za sprawą atrakcyjnego designu kasy, na który składa się elegancka sylwetka obudowy, odpowiednie zestawienie kolorów i dbałość o szczegóły. Nowoczesne wzornictwo modelu marki Posnet z jednej strony pasuje do różnego typu wystrojów wnętrz, z drugiej – przykuwa oko, przekonując o prestiżu firmy i wysokiej jakości świadczonych usług.

Wybierz najwłaściwsze rozwiązania – wtedy, kiedy chcesz

Wyjątkowość Ergo nie polega jedynie na jej uniwersalnych cechach oraz zaawansowanych technologicznie opcjach (takich, jak zapis elektronicznej kopii paragonów czy szybkie wystawianie dowodów sprzedaży, zawierających dowolną grafikę). Standardy te wzbogaca opcja samodzielnego ustalenia możliwości kasy.

Dokonując zakupu tego urządzenia, przedsiębiorca będzie mógł wybrać jeden z 3 modułów rozszerzeń, uzupełniający bazowe porty komunikacyjne (USB, obsługa szuflady kasowej) o dodatkowe interfejsy: pierwszy – USB, 2 x RS-232, drugi – USB, 2 x RS-232, Wi-Fi, Bluetooth, albo trzeci – USB, 2 x RS-232, modem 3 G. Ponadto, określi też wielkość bazy towarowej. Warianty jej pojemności to 4 000, 6 000 i 8 000 PLU. Co więcej, z decyzjami tymi wiąże się jeszcze jedna, szczególna korzyść.

Wybór wysokości parametrów czy standardów wymiany danych z urządzeniami peryferyjnymi nie należy do nowości – taką szansę dawały już niektóre kasy fiskalne. Jednak model Ergo, jako pierwszy, pozwala na rozbudowę technologii handlowej również w przyszłości. Jeśli po pewnym czasie liczba pozycji towarowych bądź zastosowane interfejsy okażą się niewystarczające, użytkownik może w każdej chwili doposażyć swój egzemplarz w brakujące rozwiązania – tłumaczy Marcin Ciechowicz, ekspert Polskiego Centrum Kas Fiskalnych.

Tak więc, modułowa kasa fiskalna marki Posnet to nie tylko urządzenie dostosowane do wykonywania zadań w różnych branżach i trybach pracy. To technologia otwarta na oczekiwania przedsiębiorcy i gotowa na ich zmianę. Pierwszy raz podatnik ma szansę zaoszczędzić na funkcjach w momencie, w których ich nie potrzebuje, a jednocześnie uzyskać je dopiero wtedy, gdy staną się niezbędne. Ergo potrafi ewoluować w miarę rozwoju naszej firmy, wciąż zapewniając wysoką efektywność prowadzonej sprzedaży i komfort obsługi klientów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o kasach fiskalnych Posnet? Czytaj artykuł na ten temat.

Previous Można się ubezpieczyć od cyberataków i transakcji na rynku nieruchomości
Next Polskie firmy wchodzą do krajów arktycznych. Największy potencjał mają Dania i Grenlandia

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pozytywna historia płatnicza poprawia zdolność kredytową

Polacy coraz częściej dbają o swoją pozytywną historię płatniczą. Na koniec I kwartału br. liczba informacji pozytywnych w Rejestrze Dłużników ERIF Biurze Informacji Gospodarczej przekroczyła 2 mln. Świadomość konsumencka w zakresie wiarygodności płatniczej

Wiadomości 0 Comments

Restauratorzy coraz częściej decydują się na współpracę z firmami logistycznymi

Branża gastronomiczna rozwija współpracę z logistyką. Pozwala to restauratorom zoptymalizować czas i koszty dostaw oraz skupić się na podstawowej działalności, ponieważ to firma logistyczna dba o bezpieczeństwo i terminowość dostaw oraz jakość produktów spożywczych. Zmiana zachowań

Wiadomości 0 Comments

Cyfryzacja nowym motorem polskiej gospodarki. Do 2025 roku może przynieść dodatkowe 275 mld zł

Dotychczasowe motory wzrostu Polski, takie jak podaż taniej i wykwalifikowanej siły roboczej czy napływ środków z Unii Europejskiej, zaczynają słabnąć. Jest jednak szansa, że nową siłą napędową gospodarki stanie się cyfryzacja, która

1 Comment

  1. Ana R
    24 stycznia, 15:08 Reply
    opisana kasa nie jest zła, nawet miałam kupować ją (teraz w wersji online) ale po sprawdzeniu wybrałam coś ( jak dla mnie) lepszego, kasa od konkurencji produkcyjnej która ma dwa źródełka łączności z internetem w tej samej cenie. Jak stoi w firmie to "jade" po kablu, a jak do klienta to przełączam na wi-fi i jest super. Dodatkowo nie zapłaciłam coś ponad bo wszystko było w cenie. Na dole wpisuje adres gdzie tak mają bo naprawdę warto!

Zostaw odpowiedź