Powerbanki i inne oryginalne gadżety reklamowe. Jakie opcje mamy do wyboru?

Powerbanki i inne oryginalne gadżety reklamowe. Jakie opcje mamy do wyboru?

Gadżety reklamowe to niewątpliwie dość uniwersalny sposób na promowanie naszej marki. Mogą być wykorzystywane jako darmowy prezent za skorzystanie z naszej oferty lub zakup produktu. Logotypy firm umieszczane są na przeróżnych gadżetach, począwszy od długopisów oraz notesów, a skończywszy na kalendarzach lub zakładkach do książek. Wszystkie te rozwiązania są jednak dosyć pospolite, a co za tym idzie – brakuje im oryginalności, która zapadłaby w pamięć potencjalnemu klientowi. Czy istnieją zatem gadżety, które przyciągną uwagę naszego odbiorcy na dłużej?

Dlaczego oryginalne gadżety reklamowe są tak ważne?

Wraz z rosnącym naciskiem na oryginalny marketing – może się okazać, że logo firmy na powerbanku lub bezprzewodowym głośniku będzie mieć większą siłę przebicia, niż to samo logo na długopisie lub notesie. Wszystko to za sprawą faktu, iż niespotykane prezenty cieszą najbardziej – tym bardziej jeśli możemy z nich korzystać na długie, długie lata.

Na co warto postawić?

Gadżety reklamowe to obecnie jeden z wielu elementów marketingu, który skutecznie może wspomóc promocję naszej marki. Jego główną zaletą jest fakt, że przy dość niskich kosztach może zdobyć szerokie grono odbiorców, wśród których znaleźć się mogą nasi przyszli, potencjalni klienci. Przykładowo, wręczając upominek w postaci koszulki lub czapki z logiem naszej firmy zainteresowanemu klientowi, może on biernie promować nasz produkt oraz przekazywać informacje tzw. „pocztą pantoflową”. Ważne natomiast, aby gadżet ten był w pewien sposób wyróżniający się na tle pospolitych upominków wręczanych od innych firm. Innymi słowy – musi być czymś więcej niż tylko czarną koszulką z naklejonym logiem.

Warto tym samym postawić chociażby na oryginalny, haftowany nadruk umieszczony na piersi lub minimalistyczny wzór na plecach. W ten sposób koszulka będzie mogła być normalnym elementem ubioru, nie zaś „tanią reklamą”. Sam klient natomiast poczuje się wyróżniony, za sprawą otrzymania upominku wykonanego z dobrych jakościowo materiałów.

Inne oryginalne gadżety

Pomysłów na oryginalne gadżety jest wiele, na dobrą sprawę nawet tak oklepany prezent jak długopis, po odpowiedniej modyfikacji może pełnić rolę nietuzinkowego upominku. Jakie są inne propozycje?

Powerbank

Powerbank stanowi idealny gadżet na miarę naszych czasów. Jest on stosunkowo tani, a przy tym niezmiernie użyteczny. W końcu – obecne baterie nie zawsze wytrzymują tyle, ile byśmy chcieli.

Bezprzewodowy głośnik

Muzyki słuchamy wszędzie – w domu, w aucie, a nawet firmie. Postawiony w widocznym miejscu pełni rolę unikalnej reklamy, a jeśli do tego dojdzie jeszcze odpowiednia jakość dźwiękowa – istny gadżet marzeń.

Torba sportowa

Obecny kult wyrzeźbionego ciała może być idealną okazją do promowania naszej marki również na siłowni. Podarowany w odpowiednim momencie (np. tuż przed nowym rokiem) – może zwiększyć nasze grono odbiorców nawet podwójnie.

Torba termiczna

Gadżet z gatunku – zawsze przyda się na wypad na świeżym powietrzu. Niewątpliwie niejedna osoba zajrzy do jego wnętrza.

Zwijany kabel USB

Wyglądem przypomina metr, jego zastosowanie jest natomiast zgoła inne. Podręczny, zwijany kabel USB może być wykorzystywany przykładowo do transferu danych lub jako ładowarka do telefonu.

Previous Unieważnienie kredytu frankowego – co dalej?
Next PIT 2021/2022 – którą deklarację wybrać? Do kiedy złożyć?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Wzrost inwestycji w oryginalne treści – czy jakościowy content wypromuje markę?

Budżety na kampanie content marketingowe świadomych, podążających za trendami rynkowymi firm wyraźnie rosną. To istotny sygnał dla każdej marki, która chce się skutecznie wypromować. Firma Apple zamierza w tym roku

Wiadomości 0 Comments

Skrzynki z owocami dla pracowników – sprawdź, dlaczego warto!

Wielu pracodawców, którzy chcą sprawić, że praca będzie bardziej atrakcyjna, inwestuje w zdrowy catering dla pracowników. Nie zawsze musi być to cały lunch lub inny treściwy posiłek. W biurach coraz

Wiadomości 1Comments

W co opłaca się zainwestować pieniądze?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości zarabiania pieniędzy przeróżnymi kanałami. Praktycznie każdy może znaleźć sposób na ulokowanie swoich oszczędności w opłacalnej inwestycji. Potrzeba jedynie odrobinę wiedzy i obeznania w możliwościach

Wiadomości 0 Comments

Resort rolnictwa zapowiada wsparcie dla hodowców bydła

Rekordowo niskie ceny skupu bydła to wynik w dużej mierze problemów z eksportem, na który trafia blisko 80 proc. polskiej produkcji. Nadwyżki irlandzkiej wołowiny oraz perturbacje w handlu z Izraelem i Turcją sprawiają, że ceny spadły

Wiadomości 0 Comments

Czy można wziąć pożyczkę nie mając stabilnego dochodu?

Dla wielu osób wzięcie pożyczki nie jest kwestią wyboru, a koniecznością, wynikającą z problemów finansowych. Problemy związane z zatrudnieniem, niespodziewane wydatki, konieczność spłaty innych zobowiązań to sytuacje, które niejako mogą

Wiadomości 0 Comments

Szkolenia Compliance – dla kogo?

Compliance to pojęcie znane w biznesie od lat, jednak dziś pojawiające się coraz częściej, szczególnie w kontekście planowanych zmian w prawie dotyczącym odpowiedzialności podmiotów zbiorowych. Znaczenie tej dziedziny z całą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź