Przekaźniki są wszędzie, ale najlepsze kupisz w TME

Przekaźniki są wszędzie, ale najlepsze kupisz w TME

Przekaźniki, wbrew pozorom, można spotkać praktycznie wszędzie. Nie tylko w budownictwie i instalacjach inteligentnych domów, ale także w wielu systemach sterowania czy maszynach i urządzeniach przemysłowych pracujących w różnych sektorach gospodarki. Szeroką ofertę przekaźników renomowanych producentów oraz fachowe doradztwo przy wyborze znajdziesz w grupie TME (Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.).

Przekaźniki – funkcja i budowa

Przekaźniki to mniej lub bardziej zaawansowane techniczne urządzenia, których zadaniem jest otwieranie i zamykanie obwodów elektrycznych. Przy pomocy tego rodzaju przełączników można sterować całymi systemami czy obwodami (np. sterowanie sygnalizacją świetlną, ruchomymi schodami czy windami). I choć przekaźniki głównie można spotkać w przemyśle, to tak naprawdę znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z pojedynczymi urządzeniami elektrycznymi czy całymi układami (maszyny, systemy ogrzewania, narzędzia elektroniczne czy gadżety). W praktyce trudno znaleźć maszynę, w której nie byłoby przynajmniej jednego przekaźnika – najczęściej jest ich wiele i różnego rodzaju. Wszystko zależy od funkcji. Najczęściej spotkać można przekaźnik elektromagnetyczny składający się z dwóch elementów: cewki oraz styków. Tego rodzaju przekaźniki działają na podstawie funkcji elektromagnesu – pole magnetyczne jest wywoływane przez prąd w cewce. W efekcie następuje przyciągnięcie zwory do rdzenia i oddziaływanie na sprężyny stykowe.

Rodzaje przekaźników

W ofercie TME klienci znajdą różnego rodzaju przekaźniki pochodzące od renomowanych producentów z całego świata. Większość dostępnych jest od ręki. To sprawia, że w razie awarii czy jakiegoś innego niespodziewanego wydarzenia, firmy nie muszą zbyt długo czekać na przesyłkę. Oferta TME obejmuje:

  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Kontaktronowe
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Miniaturowe
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Przemysłowe
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Mocy
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Samochodowe.

Ponadto w asortymencie hurtowni dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria, poczynając od mostków łączeniowych, podstawek, uchwytów montażowych, różnego rodzaju obejm, a kończąc na modułach zabezpieczających.

Przekaźniki – dlaczego w TME?

Odpowiedź jest prosta, ponieważ TME (Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.) to zarówno jeden z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Polsce, jak i najbardziej doświadczonych na tym rynku (firma działa od 1990 mroku). Obecnie firmę tworzy ponad 1000 pracowników, na czterech kontynentach, w tym wielu inżynierów i specjalistów. Pochodzą oni z blisko 20 różnych krajów i posługują się 22 językami. Dzięki temu oraz szerokiej ofercie wysokiej jakości komponentów w atrakcyjnej cenie odbiorcami TME są firmy z całego świata.

Oferta obejmuje prawie 5 tysięcy produktów z kategorii przekaźniki. Większość z nich dostępna jest od ręki. W sklepie znajdziemy komponenty od takich uznanych na świecie wytwórców jak Anly Electronics, Crydom czy Finder. Jednak sklep internetowy Tme.eu to nie tylko sprzedaż, to także fachowe doradztwo. Na pomoc w wyborze mogą liczyć wszyscy klienci. Pracownicy firmy pomogą dobrać przekaźniki o odpowiedniej konfiguracji styków czy właściwym napięciu przełączeniowym.

Podsumowanie

Wysokiej jakości przekaźniki to bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort pracy, dlatego warto ich szukać u sprawdzonych sprzedawców, tych, którzy stawiają na rozwój i nieustannie podnoszą poprzeczkę w zakresie innowacji.

Previous Krakowski Obszar Funkcjonalny Metropolii Krakowskiej – rozwój zrównoważony terytorialnie
Next Pachnący przyprawami Zanzibar czy rajskie Seszele? – idealne kierunki na zimę

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zorganizuj sobie prace

Przed przeczytaniem tego artykułu rozejrzyj się po swoim miejscu pracy. Najprawdopodobniej spędzasz tutaj około 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku i prawie nigdy nie zastanawiałeś się „w jaki sposób

Wiadomości 0 Comments

Obowiązkowe i nielubianie ubezpieczenie OC samochodu

Każdy posiadacz samochodu poszukuje różnych sposobów, aby obniżyć koszty utrzymania własnego samochodu. Łatwo jest ograniczyć koszty eksploatacji, bowiem w dużych miastach coraz częściej bardziej efektywne jest korzystanie z komunikacji miejskiej.

Wiadomości 0 Comments

Rynek komputerów skurczył się o ok. 10 proc. w I półroczu 2018 roku. Najprostsze laptopy tracą na rzecz smartfonów

Klienci mają coraz większe wymagania względem komputerów. Te z wysokiej klasy procesorami, rozbudowaną pamięcią RAM, pamięcią flash i hybrydowymi dyskami twardymi sprzedają się coraz lepiej. Rośnie też rynek komputerów premium i przeznaczonych dla graczy.

Wiadomości 0 Comments

Hałas w biurze: jak się przed nim chronić

Nadmierny hałas towarzyszący środowisku pracy niesie ze sobą wiele negatywnych skutków. Dotyczą one zarówno pogorszenia się efektywności pracy, jak i zdrowia pracowników. Konieczność ograniczenia natężenia dźwięku rośnie zwłaszcza w przypadku

Wiadomości 0 Comments

5 sposobów wyjścia z kłopotów z kredytem hipotecznym

Banki coraz częściej sprzedają duże portfele wierzytelności zabezpieczonych hipotecznie. Wbrew pozorom, informacja o zmianie wierzyciela nie musi być złą nowiną. Wyjaśniamy dlaczego i za ile banki sprzedają swoje długi. Podpowiadamy

Wiadomości 0 Comments

Zadbaj o swoje finanse osobiste i kontroluj wydatki

Przyznajcie szczerze, że w dzisiejszych czasach wydatków nam nie brakuje, prawda? Czym to jest spowodowane? W grę wchodzą różne opcje, ale zazwyczaj największymi wydatkami jest opłata za mieszkanie, rachunki za

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź