Przekaźniki są wszędzie, ale najlepsze kupisz w TME

Przekaźniki są wszędzie, ale najlepsze kupisz w TME

Przekaźniki, wbrew pozorom, można spotkać praktycznie wszędzie. Nie tylko w budownictwie i instalacjach inteligentnych domów, ale także w wielu systemach sterowania czy maszynach i urządzeniach przemysłowych pracujących w różnych sektorach gospodarki. Szeroką ofertę przekaźników renomowanych producentów oraz fachowe doradztwo przy wyborze znajdziesz w grupie TME (Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.).

Przekaźniki – funkcja i budowa

Przekaźniki to mniej lub bardziej zaawansowane techniczne urządzenia, których zadaniem jest otwieranie i zamykanie obwodów elektrycznych. Przy pomocy tego rodzaju przełączników można sterować całymi systemami czy obwodami (np. sterowanie sygnalizacją świetlną, ruchomymi schodami czy windami). I choć przekaźniki głównie można spotkać w przemyśle, to tak naprawdę znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z pojedynczymi urządzeniami elektrycznymi czy całymi układami (maszyny, systemy ogrzewania, narzędzia elektroniczne czy gadżety). W praktyce trudno znaleźć maszynę, w której nie byłoby przynajmniej jednego przekaźnika – najczęściej jest ich wiele i różnego rodzaju. Wszystko zależy od funkcji. Najczęściej spotkać można przekaźnik elektromagnetyczny składający się z dwóch elementów: cewki oraz styków. Tego rodzaju przekaźniki działają na podstawie funkcji elektromagnesu – pole magnetyczne jest wywoływane przez prąd w cewce. W efekcie następuje przyciągnięcie zwory do rdzenia i oddziaływanie na sprężyny stykowe.

Rodzaje przekaźników

W ofercie TME klienci znajdą różnego rodzaju przekaźniki pochodzące od renomowanych producentów z całego świata. Większość dostępnych jest od ręki. To sprawia, że w razie awarii czy jakiegoś innego niespodziewanego wydarzenia, firmy nie muszą zbyt długo czekać na przesyłkę. Oferta TME obejmuje:

  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Kontaktronowe
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Miniaturowe
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Przemysłowe
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Mocy
  •  Przekaźniki elektromagnetyczne/Samochodowe.

Ponadto w asortymencie hurtowni dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria, poczynając od mostków łączeniowych, podstawek, uchwytów montażowych, różnego rodzaju obejm, a kończąc na modułach zabezpieczających.

Przekaźniki – dlaczego w TME?

Odpowiedź jest prosta, ponieważ TME (Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.) to zarówno jeden z największych dystrybutorów komponentów elektronicznych w Polsce, jak i najbardziej doświadczonych na tym rynku (firma działa od 1990 mroku). Obecnie firmę tworzy ponad 1000 pracowników, na czterech kontynentach, w tym wielu inżynierów i specjalistów. Pochodzą oni z blisko 20 różnych krajów i posługują się 22 językami. Dzięki temu oraz szerokiej ofercie wysokiej jakości komponentów w atrakcyjnej cenie odbiorcami TME są firmy z całego świata.

Oferta obejmuje prawie 5 tysięcy produktów z kategorii przekaźniki. Większość z nich dostępna jest od ręki. W sklepie znajdziemy komponenty od takich uznanych na świecie wytwórców jak Anly Electronics, Crydom czy Finder. Jednak sklep internetowy Tme.eu to nie tylko sprzedaż, to także fachowe doradztwo. Na pomoc w wyborze mogą liczyć wszyscy klienci. Pracownicy firmy pomogą dobrać przekaźniki o odpowiedniej konfiguracji styków czy właściwym napięciu przełączeniowym.

Podsumowanie

Wysokiej jakości przekaźniki to bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort pracy, dlatego warto ich szukać u sprawdzonych sprzedawców, tych, którzy stawiają na rozwój i nieustannie podnoszą poprzeczkę w zakresie innowacji.

Previous Krakowski Obszar Funkcjonalny Metropolii Krakowskiej – rozwój zrównoważony terytorialnie
Next Pachnący przyprawami Zanzibar czy rajskie Seszele? – idealne kierunki na zimę

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

W najbliższych tygodniach złoto może tanieć. Możliwy powrót do niskich poziomów z grudnia

Najbliższe tygodnie mogą przynieść spadki na rynku złota w okolice minimów z grudnia 2016 roku – przewiduje Dorota Sierakowska, analityk surowcowy z Domu Maklerskiego BOŚ. Oznaczałoby to, że surowiec czeka przecena o co najmniej

Wiadomości 0 Comments

Księgi wieczyste sprawdzisz online

Sprawdzenie ksiąg wieczystych nie wymaga już wychodzenia z domu. Można je sprawdzić online! Potrzebna księga wieczysta budynku na warszawskich Alejach Jerozolimskich? Poszukujesz informacji o nieruchomości przy ulicy Bohaterów Monte Cassino

Wiadomości 0 Comments

W branży transportowej jest 100 tys. wakatów

Branża transportowa boryka się z brakami kadrowymi, które sięgają nawet 100 tys. wakatów dla zawodowych kierowców. Eksperci alarmują, że jeśli problem będzie się zaostrzał, może zahamować rozwój polskich przedsiębiorstw, które są rosnącą

Wiadomości 0 Comments

Przez niższy wiek emerytalny coraz więcej osób będzie otrzymywać minimalne świadczenia

Obniżenie wieku emerytalnego, zaniżanie przewidywanej długości trwania życia czy zbyt hojnie przyznawane renty wdowom przyczyniają się do problemów w obecnym systemie emerytalnym – ocenia Aleksander Łaszek, główny ekonomista Fundacji FOR. Niski

Wiadomości 0 Comments

Jak nie dać się złapać na chwilówkach?

Codzienność przynosi różne sytuacje. Często jesteśmy zaskakiwani wydarzeniami, które pociągają za sobą spore koszty. Gdy na gwałt potrzebujemy pieniędzy, zwracamy się zazwyczaj do parabanku, gdzie możemy je bez kłopotu uzyskać.

Spółki 0 Comments

Czy możliwe jest odzyskanie majątku z przedwojennej spółki?

Okres działań wojennych pamiętany jest jako czas wyjątkowo dotkliwy i bolesny. Nie tylko dla zwykłych ludzi, ale również dla przedsiębiorców. Dzień po dniu utracili swoje firmy, mienie, dobytki całego życia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post