Standy reklamowe – dlaczego zechcesz je mieć?

Standy reklamowe – dlaczego zechcesz je mieć?

Czy wiesz, że standy reklamowe to jedne z najefektywniejszych nośników reklamowych? Jakie są ich najważniejsze rodzaje – i dlaczego najprawdopodobniej bardzo je polubisz?

Czym są stojaki reklamowe?

Stojaki, czyli standy reklamowe mają wiele rozmiarów i kształtów. Wyróżnia je duża powierzchnia reklamowa, korzystna cena oraz mistrzowskie łapanie uwagi odbiorców. Stojaki reklamowe doskonale sprawdzają się zarówno w biurach, gabinetach, jak i na eventach lub targach branżowych. Jednym z najnowszych trendów reklamowych jest zastąpienie ciężkich konstrukcji, tekturowymi standami reklamowymi. Dlaczego? Bo kartonowe stojaki są nie tylko tanie, ale też łatwe w transporcie – a ich montaż i demontaż zajmuje jedynie kilka sekund.

Rodzaje standów reklamowych

Jest bardzo wiele rodzajów stojaków reklamowych, ale najogólniej można je podzielić na standy trwałe oraz kartonowe. Te cięższe sprawdzą się jako długookresowy element wyposażenia – sklepu lub biura. Z kolei standy tekturowe są niezastąpione podczas czasowych promocji i wydarzeń. Poniżej opiszemy najciekawsze rodzaje stojaków kartonowych. Powierzchnię każdego z nich można zadrukować dowolną, grafiką i uzupełnić uchwytami na ulotki.

Kartonowe totemy reklamowe

Totemy to uniwersalny nośnik reklamowy – idealny do sklepów, biur lub hoteli. Ich zaletą jest duża powierzchnia reklamowa i możliwość zastosowania w rozmaitych miejscach. Totemy są bardzo przydatne do informowania o promocjach lub wydarzeniach. Dobrze prezentują się w witrynach lub na bramkach sklepowych, doskonale dopasowując się do danej przestrzeni. Można wybrać też totemy z dodatkową półką, które sprawdzą się np. podczas wprowadzania na rynek nowych produktów. Mała półka pozwoli wyeksponować ich najlepsze strony.

Ścianki i stoiska prezentacyjne

Stoiska prezentacyjne, zwane degustacyjnymi, sprawdzą się jako wyspa reklamowa w marketach, centrach handlowych lub na targach. Stoisko jest lekkie, dość stabilne i – co najważniejsze – w pełni gotowe na każdą grafikę. Można na nim rozłożyć ulotki, smycze, próbki produktów lub inne gadżety reklamowe. Stoisko świetnie prezentuje się w duecie z tekturowymi ściankami reklamowymi. Ścianki promocyjne to imponująca powierzchnia reklamowa, która będzie doskonałym tłem sezonowych promocji, imprez oraz akcji reklamowych.

Ekspozytory reklamowe

Ekspozytory są stworzone do prezentowania różnych produktów – tak spożywczych, tekstylnych, jak i kosmetycznych. Występują zarówno w formie poręcznych standów na ladę, jak i większych ekspozytorów z trzema półkami. Każdy z nich można wykorzystać tak do krótkich, jak i długoterminowych ekspozycji. Takie standy pozwalają wyróżnić produkty promocyjne – tak, aby nie zginęły w gąszczu półek sklepowych. Stojaki mogą też stanowić dekoracyjny element wyposażenia gabinetów, biur lub poczekalni.

Po co komu standy reklamowe?

Standy reklamowe to wszechstronny nośnik, łączący funkcję reklamową, dekoracyjną i organizującą przestrzeń. Wybierając stojaki, wykonane z tektury, otrzymamy mobilną, tanią reklamę – którą zabierzemy, gdzie tylko zechcemy. To ciekawa alternatywa dla trwałych konstrukcji i sposób na wypróbowanie swoich pomysłów – i to w zgrabnej i estetycznej formie.

Previous Interwencja ESMA i klient profesjonalny
Next Telewizja przez Internet - poznaj możliwości

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Co trzeci Polak nie ma żadnych oszczędności

Łączne oszczędności Polaków wynoszą już przeszło 1,2 bln zł i rosną. Jak jednak wynika z badania firmy Lindorff co najmniej jedna trzecia społeczeństwa w ogóle nie ma odłożonych pieniędzy na przyszłość. Blisko 60 proc.

Wiadomości 0 Comments

Dążenie do doskonałości i doskonałych zarobków, czyli polskie trendy na rynku szkoleń

Niezaprzeczalnym faktem jest, że skończenie studiów nie daje pewności znalezienia wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Dyplom ukończenia uczelni ma dla pracodawcy znaczenie głównie w przypadku, gdy pracownik podejmuje pierwszą pracę.

Wiadomości 0 Comments

Nabywcy mieszkań będą lepiej chronieni

Przygotowywana przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nowelizacja ustawy deweloperskiej wprowadzi dodatkowe zabezpieczenia dla klientów w przypadku upadłości dewelopera czy nieukończenia przez niego budowy. Lepiej chronieni mają być również nabywcy garaży czy boksów rowerowych. Zmiany

Wiadomości 0 Comments

Na ubrania Polacy wydają do 10 proc. swojego miesięcznego dochodu

Polacy umiarkowanie interesują się modą. Stawiają na styl nieformalny, kupują głównie w sklepach sieciowych, wydając najczęściej na zakupy odzieżowe maksymalnie 10 proc. miesięcznego dochodu. Czynnikami decydującymi o wyborze konkretnego produktu są przede

Wiadomości 0 Comments

Cięcie laserem – rozwiązanie dla każdej dziedziny przemysłu

Wraz z postępem technologicznym, maszyny wykorzystywane do cięcia oraz obróbki laserowej stają się coraz lepsze, a także oferują szereg możliwości. Ogólnie rzecz ujmując, cięcie laserowe gwarantuje powstanie znaczących korzyści w procesie produkcyjnym.

Wiadomości 0 Comments

Instalacja fotowoltaiczna z ubezpieczeniem – Fotocasco od Vosti

Polisa ubezpieczeniowa to produkt, który w pierwszej kolejności kojarzony jest z zabezpieczeniem auta, nieruchomości lub życia i zdrowia. Czy zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że ubezpieczyć można również fotowoltaikę?

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź