Hotel Gniew – wyjątkowe miejsce na szkolenie lub konferencję

Hotel Gniew – wyjątkowe miejsce na szkolenie lub konferencję

W województwie pomorskim, w malowniczej okolicy umożliwiającej komfortowy wypoczynek, położona jest olbrzymia, gotycka twierdza- Zamek Gniew. W obiekcie znajduje się czterogwiazdkowy hotel, który nie tylko oferuje luksusowe pokoje, ale też umożliwia organizację eventów biznesowych.

Hotel Gniew – wyjątkowa lokalizacja dla miłośników luksusowych wnętrz

Zarówno zamek, jak i jego otoczenie, zachwycają malowniczymi widokami. Mimo że z zewnątrz obiekt wygląda historycznie, pokoje urządzone są w stylu będącym połączeniem klasycznych i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu, każdy gość może poczuć się w nich wyjątkowo! W hotelu dostępne są różne warianty noclegów – pokoje jedno- i dwuosobowe, a także apartamenty. Poza tym, w obiekcie znajduje się także restauracja, kawiarnia oraz bar, z których mogą skorzystać nie tylko goście hotelowi.

Dodatkowe atrakcje hotelu

Przebywając w tym obiekcie, warto skorzystać ze znajdującego się tutaj spa. Oferuje ono różnorodne zabiegi na ciało i twarz, a także masaże relaksujące. To znakowita forma odpoczynku i regeneracji organizmu! Wizyta w hotelowym spa pozwoli na chwilę oderwać się od codziennych problemów i trosk. 

Miłośnicy aktywnego wypoczynku również powinni być zadowoleni z pobytu w hotelu. Umożliwia on różne formy aktywności, takie jak przejażdżki rowerowe czy spacery po malowniczej okolicy. Zamek położony jest na wzgórzu, z którego rozpościera się piękny widok na Dolinę Dolnej Wisły. Warto wybrać się na spacer promenadą, lub skorzystać z hotelowej wypożyczalni rowerów i urządzić sobie dalszą wycieczkę. 

Hotel Gniew dla biznesu

Oprócz luksusowych pokojów, obiekt oferuje także sale szkoleniowe i konferencyjne, które stanowią świetną propozycję dla firm, poszukujących idealnego miejsca na event biznesowy.

Do dyspozycji klientów są doskonale wyposażone sale szkoleniowe, a także przestronny dziedziniec zamkowy, na którym można zorganizować prestiżowe wydarzenie.

Wyjątkowe otoczenie i niepowtarzalny, historyczny klimat sprawiają, że Hotel Gniew to idealna lokalizacja do wszelkich szkoleń czy konferencji biznesowych. Aby zapoznać się bliżej z ofertą obiektu, warto zajrzeć na oficjalną stronę zamku: http://www.zamek-gniew.pl/biznes/konferencje_i_szkolenia

Dlaczego warto wybrać właśnie ten hotel? Ponieważ trudno jest znaleźć miejsce, które w tak umiejętny sposób łączy nowoczesność z szacunkiem do historii i oryginalnej, gotyckiej architektury. Te wyjątkowe wnętrza zrobią wrażenie na każdym  kto będzie miał możliwość w nich przebywać! Pobyt w Hotelu Gniew może być niezapomnianym wydarzeniem. 

Previous Wraz z liczbą smartfonów przybywa mobilnych zagrożeń. W ubiegłym roku aż o 85 proc.
Next Drony coraz częściej wykorzystywane w celach biznesowych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zmieniają się potrzeby gości hotelowych

Cena przestaje odgrywać decydującą rolę przy wyborze hotelu. Równie dużą wagę Polacy przywiązują do jakości obsługi, zindywidualizowanego podejścia do klienta, pomocy w poruszaniu się po mieście oraz organizacji czasu wolnego. Coraz więcej

Wiadomości 0 Comments

Pożyczki internetowe a kredyty gotówkowe – co wybierają Polacy

Co najmniej od kilkunastu miesięcy zauważalnym trendem na rynku usług finansowych jest spadek popularności tradycyjnych kredytów gotówkowych udzielanych przez banki. Nie oznacza to, że Polacy rezygnują z życia na kredyt,

Wiadomości 0 Comments

Wrocławska klinika pomaga chorym na stwardnienie rozsiane

Na Dolnym Śląsku od kilku miesięcy funkcjonuje klinika, w której międzynarodowy zespół specjalistów prowadzi badania nad innowacyjnymi terapiami dla chorych na stwardnienie rozsiane. Dotychczasowe efekty działalności pokazują jednoznacznie, że z

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post