Ford w leasingu – korzystna oferta dla firm

Ford w leasingu – korzystna oferta dla firm

Samochód w wielu firmach to podstawowe narzędzie pracy. Jego zakupienie jest wobec tego jednym z pierwszych podejmowanych wydatków. Gdy szukasz niezawodnych samochodów dostawczych dopasowanych do twoich potrzeb, sprawdź przede wszystkim Forda – to tutaj możesz znaleźć model Transit, który jest jednym z najpopularniejszych modeli w tym segmencie. Dodatkowo także jego zakup możesz sfinansować bez problemów, decydując się na szybki leasing na dogodnych warunkach.

Dlaczego leasing?

Główną zaletą leasingu jest to, że nie płaci się za samochód, ale za jego użytkowanie – opłaty uiszcza się w niskich ratach leasingowych co miesiąc. W zamian otrzymuje się do usług samochód na wyznaczony okres, na przykład 2, 3 czy 4 lat, ponosząc jednocześnie niewysoką opłatę wstępną – zwykle rozpoczyna się ona od 1% wartości pojazdu.

Leasing to atrakcyjna alternatywa dla kredytów samochodowych, na które nie każda nowa firma może sobie pozwolić. Raty mogą być opłacane jako równe lub dopasowane do indywidualnych możliwości leasingobiorcy, natomiast procedura jest wyjątkowo prosta – przy niższych sumach wystarczy tylko dowód osobisty, natomiast przy wyższych dokumenty przychodowe, ZUS oraz US – co ważne, o leasing można ubiegać się już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Gdy umowa leasingowa dobiera końca, wtedy masz generalnie dwa rozwiązania – pierwszy z nich do zwrócenie samochodu do dealera i wymiana na nowy, drugim jest spłacenie reszty wartości pojazdu, aby uzyskać go do swojej wyłącznej dyspozycji.

Dlaczego warto wybrać Forda w leasingu:

  • otrzymujesz do dyspozycji niezawodny samochód odpowiadający twoim indywidualnym potrzebom
  • masz ograniczone formalności i możesz dostać samochód do dyspozycji już od pierwszego dnia
  • płatności leasingowe stanowią koszt uzyskania twojego przychodu
  • możesz powiększyć płynność finansową firmy
  • w salonach Forda otrzymujesz dodatkowo bogate pakiety polis ubezpieczeniowych

Gdy zatem chcesz kupić Forda na firmę, wybierz leasing – najlepiej w salonie, gdzie możesz załatwić od razu wszystkie formalności w jednym miejscu.

Previous Pracownik ochrony – tylko niekarany
Next Po 24 latach połączą siły: Ericsson przejmuje polską firmę Ericpol

Może to Ci się spodoba

Leasing 0 Comments

Czym jest leasing zwrotny?

Leasing zwrotny dotyczy głównie gruntów i nieruchomości. Kiedy przedsiębiorca zakłada działalność gospodarczą i potrzebuje lokalu, a nie posiada dostatecznych zasobów finansowych, może oczywiście wnioskować o kredyt hipoteczny, niemniej jednak może

Samochód 0 Comments

Samochody używane coraz częściej kupowane w kredycie lub leasingu. Zwiększa się zainteresowanie młodszymi autami

Klienci kupujący za gotówkę wciąż są większością na rynku samochodów używanych. Polacy poszukują jednak coraz nowszych aut, a więc i droższych, stąd rosnąca popularność takich form finansowania zakupu, jak kredyt czy

Leasing napędza inwestycje mikro- i małych firm

Branża leasingowa sfinansowała w ubiegłym roku aktywa warte 58,1 mld zł. Popularność tej formy finansowania inwestycji rośnie, a leasing jest wybierany najczęściej przez mikro- i małe przedsiębiorstwa. Oprócz samochodów czy ciężkich maszyn można

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post