Gdzie wysłać pracowników na wyjazd integracyjny?

Gdzie wysłać pracowników na wyjazd integracyjny?

Nikt nie ma wątpliwości, że relacja układa się dużo lepiej, gdy pracownicy się rozumieją, znają swoje dobre strony, mają takie same zainteresowania i podobne poglądy. W warunkach zawodowych trudno poznać współpracownika, bo głównie nie ma na to czasu. Świadome firmy stwarzają właściwe do tego warunki i cyklicznie organizują spotkania integracyjne, które mają odnowić lub naprawić relacje. Warto podjąć strategiczne decyzje i wybrać komfortowe miejsce na taki wyjazd oraz zagwarantować ciekawe atrakcje. Jak to zrobić?

Nie jest tajemnicą, że wszystkie wydatki związane z wyjazdem integracyjnym pokrywane są przez pracodawcę. Nie warto na tym oszczędzać. Atrakcyjne, ciekawe i pełne niespodzianek wyjazdy są mile wspominane, a umiejętności przywiezione ze szkoleń czy kursów na nich organizowanych przydatne w pracy.

Korporacje prześcigają się w ofertach. Luksusowe hotele, bazy noclegowe, wyżywienie w renomowanych restauracjach, centra rozrywkowe, bankiety i narady, szkolenia i kursy oraz pozostałe możliwości: basen, siłownia, spa, kręgielnia, kino.

Im ciekawsze hotele, dworki, tym większy komfort dla zatrudnionych. Oprócz kursów i nauki powinni mieć czas na rozrywkę, relaks i wypoczynek. Takie wyjazdy pozwalają naładować baterie, nabrać sił, zatęsknić za powinnościami, zaakceptować współpracowników.

Oferty nie mają granic. Wszystko zależy od wielkości portfela, fantazji i potrzeb pracodawcy. Wiadomo, że takie małe wakacje są kosztowe. Ale trzeba patrzeć również na zyski, bo zgrana kadra to efektywniejsza kadra.

 

Justyna Błahut
www.biznesgazeta.pl

Previous Czy istnieje pojęcie przymusowego urlopu?
Next Potrącenia z pensji pracowniczej

Może to Ci się spodoba

Wszystko o odprawie pośmiertnej

Utrata życia przez podwładnego to szokujące przeżycie dla rodziny, ale także pracodawcy. Zgodnie z prawem powinnością każdego przełożonego jest przekazanie odprawy pośmiertnej. Na jakich zasadach jest wypłacana? W jaki sposób

Zatrudnienie 0 Comments

Hossa na rynku magazynowym. W kolejnych latach branży może zagrozić brak pracowników

Polski rynek magazynowy wciąż jest w fazie hossy i nie zwalnia. Świadczą o tym zarówno duża liczba nowych powierzchni w budowie, jak i rekordowy popyt, który generują głównie najemcy z sektora e-commerce, sieci handlowe i operatorzy logistyczni.

Kariera na botoksie

W Polsce coraz więcej pracowników osób decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Nie są to już tylko osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych w korporacjach. Na zabieg z wykorzystaniem botoksu czy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post