Gdzie wysłać pracowników na wyjazd integracyjny?

Gdzie wysłać pracowników na wyjazd integracyjny?

Nikt nie ma wątpliwości, że relacja układa się dużo lepiej, gdy pracownicy się rozumieją, znają swoje dobre strony, mają takie same zainteresowania i podobne poglądy. W warunkach zawodowych trudno poznać współpracownika, bo głównie nie ma na to czasu. Świadome firmy stwarzają właściwe do tego warunki i cyklicznie organizują spotkania integracyjne, które mają odnowić lub naprawić relacje. Warto podjąć strategiczne decyzje i wybrać komfortowe miejsce na taki wyjazd oraz zagwarantować ciekawe atrakcje. Jak to zrobić?

Nie jest tajemnicą, że wszystkie wydatki związane z wyjazdem integracyjnym pokrywane są przez pracodawcę. Nie warto na tym oszczędzać. Atrakcyjne, ciekawe i pełne niespodzianek wyjazdy są mile wspominane, a umiejętności przywiezione ze szkoleń czy kursów na nich organizowanych przydatne w pracy.

Korporacje prześcigają się w ofertach. Luksusowe hotele, bazy noclegowe, wyżywienie w renomowanych restauracjach, centra rozrywkowe, bankiety i narady, szkolenia i kursy oraz pozostałe możliwości: basen, siłownia, spa, kręgielnia, kino.

Im ciekawsze hotele, dworki, tym większy komfort dla zatrudnionych. Oprócz kursów i nauki powinni mieć czas na rozrywkę, relaks i wypoczynek. Takie wyjazdy pozwalają naładować baterie, nabrać sił, zatęsknić za powinnościami, zaakceptować współpracowników.

Oferty nie mają granic. Wszystko zależy od wielkości portfela, fantazji i potrzeb pracodawcy. Wiadomo, że takie małe wakacje są kosztowe. Ale trzeba patrzeć również na zyski, bo zgrana kadra to efektywniejsza kadra.

 

Justyna Błahut
www.biznesgazeta.pl

Previous Czy istnieje pojęcie przymusowego urlopu?
Next Potrącenia z pensji pracowniczej

Może to Ci się spodoba

Jak internet pomaga w rekrutacji pracowników?

W dobie rozwoju technologicznego i innowacyjnych rozwiązań internet stał się świetnym narzędziem służącym do wielu celów. Obecnie większość korzysta z sieci, aby porozumiewać się z rodziną lub znajomymi, czytać wiadomości

Zatrudnienie 0 Comments

Pracować wbrew bezrobociu

Bezrobocie w naszym kraju jest poważnym problemem społecznym. Urzędy pracy każdego dnia rejestrują nowych bezrobotnych bez względu na wiek, płeć i wykształcenie. Poszukiwania pracy okazują się bardzo trudne, a udaje

Zmieniają się zasady zatrudniania osób niepełnosprawnych

Od 1 lipca wchodzą w życie nowe przepisy o zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Ulga, o jaką pracodawcy mogą obniżyć wpłaty na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, zostanie obniżona z 80 do 50 proc. To oznacza więcej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post