Konto osobiste korzystne dla kierowcy – dowiedz się, jak znaleźć taki produkt

Konto osobiste korzystne dla kierowcy – dowiedz się, jak znaleźć taki produkt

Dobre konto osobiste powinno być dopasowane do potrzeb właściciela. Decydując się na otwarcie ROR-u, warto poszukać banku, który zaproponuje Ci skrojone na miarę profity i spełni konkretne oczekiwania. Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze konto dla kierowców.

Choć jego  jest realizacja podstawowych operacji bankowych, konto osobiste dostosowane do potrzeb może przynieść sporo korzyści.

Co będzie szczególnie ważne dla kierowców?

Przemierzając codziennie dziesiątki, a nawet setki kilometrów, kierowcy powinni posiadać darmowy dostęp do bankowości elektronicznej i przelewów przez internet. Dzięki temu przy pomocy smartfona lub laptopa będą mogli realizować transakcje w dowolnym miejscu, o dowolnej porze, uniezależniając tym samym dokonywanie operacji bankowych od godzin pracy stacjonarnych oddziałów banku.

Darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce

Nie mniej istotne dla kierowców są darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce, a nawet Europie. Jeśli dużo podróżujesz, wybierz bank, który umożliwi Ci bezpłatne pobieranie gotówki ze wszystkich, a przynajmniej większości, bankomatów.

Dodatkowe udogodnienia

Ogromne znaczenie dla kierowców mają również dodatkowe profity, takie jak atrakcyjne systemy cashback czy programy lojalnościowe. Dzięki takim udogodnieniom będziesz mógł wygenerować odczuwalne dla portfela oszczędności, płacąc np. za benzynę lub akcesoria samochodowe. Warto zwrócić uwagę na Konto Jedyne w Toyota Bank. Jego posiadacze mogą otrzymać zwrot kosztów paliwa oraz medyczne i samochodowe Assistance w cenie zaledwie 8 zł za pakiet. Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 2,49 zł, jednak może zostać zniesiona, jeśli Twoje miesięczne transakcje kartą będą wynosić co najmniej 400 zł.

Dodatkowo bank oferuje kierowcom zwrot wydatków na paliwo.

Tankuj Korzyści – atrakcyjny moneyback od Toyota Bank

Przystępując do promocji Tankuj Korzyści, będziesz mógł otrzymać nawet do 10% zwrotu kosztów benzyny. Maksymalna miesięczna kwota zwrotu wynosi 50 zł, co w skali roku daje aż 600 zł oszczędności.

Aby skorzystać z promocji należy założyć Konto Jedyne, wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie banku, a za benzynę płacić kartą Toyota Banku.  Wysokość moneybacku bank uzależnia od stanu środków klienta w banku. Im więcej pieniędzy lokujesz, tym większy zwrot otrzymasz.

A ulokować środki w Toyota Banku naprawdę warto. Choćby ze względu na urozmaiconą ofertę krótkoterminowych i długoterminowych lokat. Wszystkich kierowców z pewnością ucieszy fakt, że razem z kartą debetową w niewielkiej cenie 8 zł za miesiąc bank oferuje serwis medyczny lub samochodowy Assistance. W jego skład wchodzą m.in.:

* holowanie;

* dostarczenie paliwa;

* transport z i do szpitala;

* dostawy leków.

Duży pakiet korzyści wynikających z założenia Konta Jedynego w Toyota Bank z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających kierowców.

Previous System emerytalny w Polsce – od czego będzie zależeć Twoja emerytura
Next Jakie funkcje musi mieć dobry router pod telefonię VoIP?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Rok 2018 powinien przynieść ulgę frankowiczom

Po pozytywnym dla złotego 2017 roku obecny powinien być równie udany – uważa niezależny analityk Marcin Kiepas. To dobra wiadomość dla osób, które mają kredyty w walutach obcych. Trend wzrostowy będzie się utrzymywać

Wiadomości 0 Comments

Relokacja maszyn za granicę – jak wygląda i co warto o niej wiedzieć?

Wiele zakładów, ze względów ekonomicznych czy organizacyjnych, decyduje się przenieść użytkowane urządzenia poza granice kraju, w którym aktualnie jest prowadzona działalność. Relokacje maszyn są przeprowadzane na przykład wówczas, gdy następuje

Wiadomości 2 komentarze

Nierzetelny klient to stały klient

Zaledwie 13% nierzetelnych płatników to wyłącznie klienci incydentalni. 87% polskich przedsiębiorców przyznaje, że z zapłatą opóźniają się najczęściej stali klienci. Nie jest to powodem do zerwania współpracy, jednak połowa z

Wiadomości 0 Comments

Wsparcie państwa ułatwiłoby firmom wchodzenie na dalekie rynki

Eksport usług budowlanych stanowi zaledwie nieco ponad 3 proc. wartości sprzedaży całego sektora. Polskie firmy mają potencjał, by zwiększać swój udział na zagranicznych rynkach. Pomocne byłoby wsparcie ze strony państwa.

Wiadomości 0 Comments

Średnio siedmiu na dziesięciu Polaków zadowolonych ze swojej pracy

Zaangażowanie i satysfakcja pracowników wpływa na ich efektywność i bezpośrednio przekłada się na przychody firmy. Dlatego coraz więcej pracodawców buduje politykę personalną ukierunkowaną na zadowolenie zatrudnionych osób. Kluczowa w tym procesie jest dobra,

Wiadomości 0 Comments

Nietrafione prezenty można oddać

Nietrafiony prezent potrafi skutecznie popsuć święta. Choć większość Polaków źle dobrany prezent odstawia po prostu na półkę, część osób decyduje się go zwrócić do sklepu. O ile w sklepach stacjonarnych dużo

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź