Konto osobiste korzystne dla kierowcy – dowiedz się, jak znaleźć taki produkt

Konto osobiste korzystne dla kierowcy – dowiedz się, jak znaleźć taki produkt

Dobre konto osobiste powinno być dopasowane do potrzeb właściciela. Decydując się na otwarcie ROR-u, warto poszukać banku, który zaproponuje Ci skrojone na miarę profity i spełni konkretne oczekiwania. Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze konto dla kierowców.

Choć jego  jest realizacja podstawowych operacji bankowych, konto osobiste dostosowane do potrzeb może przynieść sporo korzyści.

Co będzie szczególnie ważne dla kierowców?

Przemierzając codziennie dziesiątki, a nawet setki kilometrów, kierowcy powinni posiadać darmowy dostęp do bankowości elektronicznej i przelewów przez internet. Dzięki temu przy pomocy smartfona lub laptopa będą mogli realizować transakcje w dowolnym miejscu, o dowolnej porze, uniezależniając tym samym dokonywanie operacji bankowych od godzin pracy stacjonarnych oddziałów banku.

Darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce

Nie mniej istotne dla kierowców są darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce, a nawet Europie. Jeśli dużo podróżujesz, wybierz bank, który umożliwi Ci bezpłatne pobieranie gotówki ze wszystkich, a przynajmniej większości, bankomatów.

Dodatkowe udogodnienia

Ogromne znaczenie dla kierowców mają również dodatkowe profity, takie jak atrakcyjne systemy cashback czy programy lojalnościowe. Dzięki takim udogodnieniom będziesz mógł wygenerować odczuwalne dla portfela oszczędności, płacąc np. za benzynę lub akcesoria samochodowe. Warto zwrócić uwagę na Konto Jedyne w Toyota Bank. Jego posiadacze mogą otrzymać zwrot kosztów paliwa oraz medyczne i samochodowe Assistance w cenie zaledwie 8 zł za pakiet. Miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi 2,49 zł, jednak może zostać zniesiona, jeśli Twoje miesięczne transakcje kartą będą wynosić co najmniej 400 zł.

Dodatkowo bank oferuje kierowcom zwrot wydatków na paliwo.

Tankuj Korzyści – atrakcyjny moneyback od Toyota Bank

Przystępując do promocji Tankuj Korzyści, będziesz mógł otrzymać nawet do 10% zwrotu kosztów benzyny. Maksymalna miesięczna kwota zwrotu wynosi 50 zł, co w skali roku daje aż 600 zł oszczędności.

Aby skorzystać z promocji należy założyć Konto Jedyne, wypełnić krótki formularz rejestracyjny na stronie banku, a za benzynę płacić kartą Toyota Banku.  Wysokość moneybacku bank uzależnia od stanu środków klienta w banku. Im więcej pieniędzy lokujesz, tym większy zwrot otrzymasz.

A ulokować środki w Toyota Banku naprawdę warto. Choćby ze względu na urozmaiconą ofertę krótkoterminowych i długoterminowych lokat. Wszystkich kierowców z pewnością ucieszy fakt, że razem z kartą debetową w niewielkiej cenie 8 zł za miesiąc bank oferuje serwis medyczny lub samochodowy Assistance. W jego skład wchodzą m.in.:

* holowanie;

* dostarczenie paliwa;

* transport z i do szpitala;

* dostawy leków.

Duży pakiet korzyści wynikających z założenia Konta Jedynego w Toyota Bank z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających kierowców.

Previous System emerytalny w Polsce – od czego będzie zależeć Twoja emerytura
Next Jakie funkcje musi mieć dobry router pod telefonię VoIP?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Czy warto kupić realme GT 5G Racing Yellow? Recenzja

Zastanawiasz się nad kupnem realme GT 5G Racing Yellow? To jedna z najciekawszych propozycji, które w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku. Jest to telefon, który łączy dobre parametry,

Wiadomości 0 Comments

Rząd i branżowi eksperci o przyszłości polskiego rynku mieszkaniowego

Deweloperzy szukają rozwiązań jak budować taniej. Czy możliwe jest budowanie za 2,5 tys zł/m2? Ile regulacji prawnych trzeba zmienić, żeby można było to osiągnąć? To wybrane zagadnienia, które 6 października

Wiadomości 0 Comments

Mikrosamochody przyszłością elektrycznej motoryzacji

Rozwój elektromobilności jest kluczowy dla poprawy jakości powietrza w polskich miastach. Do 2050 roku emisja pyłów związana z użytkowaniem silnikowych samochodów osobistych może spaść nawet o 90 proc., a emisja dwutlenku węgla znacznie zredukowana. Przyszłością

Wiadomości 0 Comments

Jaki lokalizator GPS do samochodu wybrać?

Lokalizator GPS do auta to coraz popularniejsze urządzenie w samochodach prywatnych, nie mówiąc już o pojazdach przedsiębiorstw, które od lat wyposaża się w nadajniki GPS. Monitoring samochodu dostarcza wielu potrzebnych

Wiadomości 2 komentarze

Konferencje w klimacie średniowiecznym

Czy wiesz, jak ważną rolę przy organizacji eventów biznesowych odgrywają sale konferencyjne? To, w jakich warunkach przyjmiesz zaproszonych gości, może rzutować nie tylko na atmosferę podczas spotkania, ale również na

Wiadomości 0 Comments

Wyposażenie dla fryzjerów – profesjonalna oferta

Usługi fryzjerskie cieszą się nieustanną popularnością i chyba nikogo nie powinno to zaskakiwać. W końcu korzystamy z usług fryzjerów regularnie i praktycznie nie ma możliwości, by tego uniknąć. Samodzielna stylizacja

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź