Poznaj najlepsze miejsca na automaty vendingowe

Poznaj najlepsze miejsca na automaty vendingowe

Gdzie postawić automaty vendingowe?

Słyszałeś o firnach oferujących dzierżawę automatów vendingowych? Już od jakiegoś czasu zastanawiałeś się, czy taki automat nie powinien znaleźć się w Twojej firmie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Postaramy się napisać wszystko na temat idealnych lokalizacji, w których maszyny vendingowe powinny się znaleźć.

Nowoczesne automaty vendingowe z przekąskami

Każdy, kto odwiedza centra handlowe, dworce, szkoły, a nawet szpitale lub duże parkingi, może na nich spotkać maszyny vendignowe, sprzedające różnego rodzaju przekąski i napoje. Oprócz klasycznych batonów i ciasteczek można w nich znaleźć gotowe zestawy obiadowe i lunchowe. Tym samym automaty obiadowe coraz częściej zastępują firmowe stołówki i pozwalają pracownikom na zakup świeżego, smacznego lunchu, który może być podgrzany prosto w automacie. Tego typu usługi vendingowe kierowane są do większych zakładów pracy i stanowią odpowiedź na potrzeby pracowników, by mogli wzmocnić się smacznym jedzeniem, niekoniecznie zamawianym w restauracjach zewnętrznych. Automaty vendingowe od smartlunch.pl powinno stawiać się w miejscach ogólnie dostępnych, np. korytarzach, hallach itp.

Automaty BHP dla przemysłu

Ciekawostką w świecie automatów vendingowych są urządzenia z zaopatrzeniem BHP. Taka maszyna vendingowa powinna znajdować się w szatniach zakładów produkcyjnych, w których pracownicy muszą być wyposażenie w rękawice, ochraniacze na buty, maseczki, okulary lub zatyczki do uszu. Nie mając przy sobie takiej ochrony, nie mogą być dopuszczeni do swojego stanowiska pracy. Z pomocą przychodzi im wtedy automat vendingowy, w którym mogą zakupić potrzebne wyposażenie. Automaty BHP instalujemy na terenie całego kraju, w firmach każdej wielkości. Ich wyposażenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz specyfiki zakładu pracy. Najlepsze miejsca, w których takie automaty mogą się znajdować to wspomniane wcześniej szatnie, stołówki, portiernie, a także pomieszczenia socjalne oraz wydzielone miejsca na hali.

Niezawodna konstrukcja automatów vendingowych

Tym, co często stanowi problem dla naszych klientów, jest obawa czy pracownicy będą umieć obsługiwać maszynę vendingową. Są to obawy zupełnie nieuzasadnione. Nasze doświadczenie i ciągłe doskonalenie ich konstrukcji sprawia, że automaty są bardzo proste w obsłudze i oferują wiele udogodnień. Jedno z nich to możliwość płacenia kartą, a także nadzór online, który poinformuje nas o ewentualnej awarii lub potrzebuje uzupełniania zapasów kawy bądź przekąsek.

Previous Od czego zależy udana impreza integracyjna Twojej firmy? Najważniejsze okazuje się miejsce.
Next Nowy format siatkarskiej Ligi Narodów. Z kim zagra reprezentacja Polski?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

Najlepsze Medical SPA w Polsce wybrane!

Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness na najwyższym stopniu podium. Podczas uroczystej gali w hotelu Westin w Warszawie,  już po raz dwunasty wręczono nagrody dla najlepszych hoteli w Polsce

Który leasing lepszy: operacyjny czy finansowy?

Każdy, kto pragnie korzystać z drogiego i dobrego sprzętu musi liczyć się z kosztami. Niestety, dla wielu osób zakup samochodu lub specjalistycznego urządzenia jest nie możliwy ze względu na niskie

Wiadomości 0 Comments

Rusza druga edycja prestiżowego Konkursu!

Włóż energię w swoją przyszłość! Zostań Finalistą ogólnopolskiego konkursu i wygraj ciekawe nagrody! Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań ma zaszczyt zaprezentować II Ogólnopolski Konkurs Prawa Energetycznego „Prawo z energią”!

Wiadomości 0 Comments

Używane wózki widłowe – dobra inwestycja czy chybiony pomysł?

Przedsiębiorcy starają się szukać obecnie coraz bardziej optymalnych rozwiązań dla swoich biznesów, umożliwiających im optymalizację działań i zmaksymalizowanie zysków. Wśród pomysłów, pojawia się na przykład inwestowanie w używane wózki widłowe.

Wiadomości 0 Comments

Wakacyjne wyjazdy finansowane są głównie z oszczędności

Tegoroczny wakacyjny urlop poza miejscem zamieszkania spędzi 60 proc. Polaków – wynika z badania przeprowadzonego dla Diners Club Polska. 25 proc. ankietowanych deklaruje, że wyda na ten więcej niż 2 tys. zł, przy

Wiadomości 0 Comments

Windykacja długów? Nie taka straszna! Sprawdź, jak możesz się dogadać z wierzycielem

Windykacja długów – brzmi groźnie? Być może. Ale w rzeczywistości nie taki diabeł straszny, jak go malują. Jeśli i Ty, podobnie jak wielu Polaków, zmagasz się ze zobowiązaniami finansowymi, wcale

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź