Escape room czyli pomysł na nowoczesny biznes

Escape room czyli pomysł na nowoczesny biznes

Nowoczesna forma rozrywki jaką są bez wątpienia pokoje zagadek bije coraz większe rekordy popularności w Polsce i Europie. Z jednej strony łączy w sobie frajdę bycia razem z zabawą w zgadywanki. „Escape rooms”  to nie tylko świetna forma rozrywki ale dzięki ciekawej ofercie franczyzowej – dobry i dochodowy biznes.

Escape room czyli przeniesienie świata wirtualnego do rzeczywistego

Nazwa dla większości osób, które nie miały styczności z tego rodzaju formą zabawy nic nie mówi. Możemy się domyślać, że chodzi tu o pokój z którego należy się uwolnić. Brzmi interesująco? Tak właśnie jest! Zasady są proste – macie godzinę czasu aby rozwiązać łamigłówki, odnaleźć klucz i wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Jest to świetna przygoda ale nie jest łatwa ponieważ należy dobrze się napracować aby wydostać z uwięzi. Pokoje zagadek to świetna zabawa, która łączy grupy przyjaciół, współpracowników ale także i całe rodziny. Z pewnością jest to ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają ekscytującej rozrywki z fabułą gier komputerowych. Jeżeli chcesz wejść do świata pełnego zagadek, tajemnic oraz uruchomić wyobraźnie to escape room jest dla Ciebie!

Własny escape room jako pomysł na biznes

Pokoje zagadek to świetna rozrywka ale i doskonały pomysł na biznes. Kwota początkowa inwestycji w ofercie franczyzowej Open The Door nie powinna być mniejsza od 12 000 zł. Jest to minimum, które pozwala na stworzenie jednego prostego pokoju zagadek. Zdobyte kilka lat funkcjonowania firmy doświadczenie sprawiło, że służą pomocą w kompleksowym uruchomieniu tego biznesu. Możemy liczyć na ułożenie scenariusza, przygotowanie fabuły oraz doskonałą aranżację pokoi. Pamiętajmy o jednym ważnym fakcie – firma Open The Door zapewnia, że każdy pokój jest niepowtarzalny. Takie podejście sprawia, że do naszego unikalnego pokoju zagadek przyciągniemy wielu klientów a w szczególności tych, którzy już mieli wcześniej przyjemność odwiedzić pokoje tej grupy w innych lokalizacjach.

Korzystając z oferty franczyzowej Open The Door masz pewność, że działasz z najlepszymi ponieważ jest to jedna z największych i najszybciej rozwijających się sieci escape room w Polsce i zagranicą. Cyklicznie otwiera nowe oddziały, które są chętnie odwiedzane przez nowych zwiedzających.

Dlaczego warto?

Escape room to biznes, który świetnie sprawdzi się w miastach powyżej 50 000 mieszkańców lub w mniejszych miejscowościach z sezonowym ruchem turystycznym. O popularności tej formy rozrywki świadczą liczby odwiedzających pokoje zagadek. Z pewnością jest to przyszłościowy biznes, który przyciąga klientów szukających alternatywy dla standardowych wyjść do kina czy na bilard. Dodatkowo franczyzodawca zapewnia przygotowanie unikalnej fabuły, aranżacji oraz scenariusza zabaw.

Otwierając swój punkt zostaniem profesjonalnie przeszkoleni oraz dostaniemy profesjonalne wsparcie marketingowe. Nasz biznes będzie również połączony z całą siecią przez system rezerwacji i płatnościami online.

Klienci pokojów zagadek to głównie pracownicy firm, grupy przyjaciół, osoby organizujące wieczory panieńskie i kawalerskie, grupy szkolne oraz rodziny z dziećmi. Escape room to również świetny pomysł na wyjątkowy i niestandardowy pomysł na prezent.

Jakie wymagania należy spełnić?

Franczyza z firmą Open The Door to z pewnością świetne wsparcie profesjonalistów oraz ciekawa propozycja na rozkręcenie własnego biznesu. Aby rozpocząć współpracę nie potrzebne jest doświadczenie ponieważ firma zapewnia pełne szkolenie i pomoc na każdym etapie realizacji. Ułatwieniem w stawianiu pierwszych kroków będzie z pewnością podstawowa wiedza o sprzęcie komputerowym, systemie rezerwacji, umiejętność obsługi strony internetowej i Facebooka.

Koszt jednorazowej licencji wynosi 3 000 złotych. Do tej sumy należy doliczyć koszty wyposażenie i uruchomienia lokalu, które są różne w zależności od wielkości inwestycji oraz ilości pokoi. Koszt uruchomienia 1 pokoju to nie mniej niż 12 000 złotych. W zależności od budżetu przeznaczonego na inwestycję możemy rozbudować wyposażenie pokoi.

Dowiedz się więcej

Uważasz, że ten biznes ma rację bytu w Twoim mieście? Lubisz wyzwania i chcesz założyć pokój ucieczki Open The Door? Skontaktuj się już teraz z Panem Dawidem Łuszczewskim:

biuro@openthedoor.net.pl
tel. 785629245
www.openthedoor.net.pl

Previous 5 cech dobrej kancelarii adwokackiej
Next Lojalność partnerów biznesowych kluczem do sukcesu firmy

Może to Ci się spodoba

Biuro rachunkowe 0 Comments

Optymalizacja wydatków podstawą zarządzania firmowymi finansami

Prowadzenie własnej firmy to zwykle duże wyzwanie. Stworzenie dobrze prosperującego przedsiębiorstwa wymaga zaangażowania sporej ilości czasu oraz pieniędzy. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na sfinansowanie pierwszych zakupów czy dużych

Rynek kryptowalut przyciąga coraz więcej inwestorów. Kursy biją kolejne rekordy

W ciągu ostatnich miesięcy kursy kryptowalut biły kolejne rekordy, rozpalając wyobraźnię inwestorów. Inwestycje w kryptowaluty mają coraz więcej zwolenników. Polskie giełdy zwiększają obroty, a kryptowaluty wprowadzają do swojej oferty nawet uznane

Branża logistyczna inwestuje w powierzchnię magazynową

Niskie stopy procentowe i niskie czynsze wpływają na wzrost zainteresowania inwestorów polskim rynkiem nieruchomości magazynowo-przemysłowych. Firmy logistyczne dynamicznie rozbudowują swoje zasoby, żeby sprostać oczekiwaniom klientów z Polski i z zagranicy. QSL Polska, lider

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post