Jak stworzyć taśmę PP z logo firmy?

Jak stworzyć taśmę PP z logo firmy?

Taśma PP, czyli taśma polipropylenowa, to cieszące się popularnością akcesorium do pakowania. Posiada szeroki zakres zastosowania ze względu na swoje właściwości. Cieszy się uznaniem użytkowników ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości oraz dużą wydajność.

Kilka słów o taśmie PP

Do produkcji taśmy polipropylenowej wykorzystuje się tworzywo sztuczne. Jego główną zaletą jest doskonała odporność na oddziaływanie czynników chemicznych. Polipropylen dodatkowo jest wytrzymały na działanie wilgoci, elastyczny i rozciągliwy. Taśmy PP są odporne na warunki atmosferyczne, szczególnie na skrajne temperatury. Mogą być stosowane w temperaturze -50-+50℃. Dzięki swojej elastyczności taśmy polipropylenowe nie są podatne na odkształcenia, zarysowania i ścieranie. Co więcej, polipropylen jest tworzywem bezwonnym i nietoksycznym, a tym samym całkowicie bezpiecznym dla człowieka.

Gdzie wykorzystuje się taśmy PP?

Taśmy PP polecane są do zaklejania średnich i dużych kartonów, ale sprawdzą się także podczas zabezpieczania opakowań foliowych. Dzięki użyciu taśm polipropylenowych możliwe jest sprawne, bezpieczne oraz dokładne zaklejenie opakowania. Specyfika tych taśm oraz wysokie parametry techniczne sprawiają, że są cenione w branży e-commerce, ale znajdują zastosowanie także w magazynach, centrach logistycznych, firmach przewozowych i gospodarstwach domowych. Ze względu na ich wysoką wytrzymałość wykorzystywane są również w sektorze przemysłowym do zabezpieczania ładunków wielkogabarytowych.

Taśma PP z logo

Wysoka wytrzymałość oraz pozostałe właściwości taśm polipropylenowych są powodem, dla którego chętnie korzystają z nich sklepy internetowe, firmy kurierskie oraz przewozowe. W branży e-commerce wygląd przesyłki ma kluczowe znaczenie. Taśma PP z logo daje możliwość promowania własnej marki, ponieważ bez problemu można na niej umieścić dowolny nadruk. Taśmy polipropylenowe znakuje się logotypem firmy, danymi kontaktowymi oraz hasłami reklamowymi. Odbiorca, który otrzymuje przesyłkę oklejoną taśmą PP z logo, może poczuć się wyróżniony. Ponadto, dzięki takiemu rozwiązaniu, marka staje się bardziej rozpoznawalna. Nazwa sprzedawcy pozostaje w pamięci wszystkich osób, które mają kontakt z przesyłką. Taki sposób zabezpieczania paczek świadczy o profesjonalnym podejściu firmy do klienta, a przesyłka przestaje być anonimowa na tle pozostałych paczek.

Taśma PP z logo w TCM Service

Taśmy PP z logo są dostępne w ofercie sklepu internetowego TCM Service. Klienci mogą wybierać różne szerokości, grubości oraz długości nawoju na rolce. Do dyspozycji kupujących są także różne wersje kolorystyczne tych produktów i różne rodzaje kleju (Hot-Melt, Super Hot-Melt i Solvent), więc każdy znajdzie odpowiednią dla siebie opcję. Ponadto marka TCM Service, w odpowiedzi na oczekiwania swoich klientów, udostępnia specjalnie zaprojektowany kreator nadruków. Dzięki niemu zamawiający ma możliwość naniesienia na taśmę własnej grafiki lub tekstu oraz akceptacji wizualizacji produktu przed finalizacją zakupu.

Previous Jak przeprowadzić skuteczne delegowanie zadań?
Next Mądry Polak po szkodzie – wiesz, że on Cię uratuje, ale wciąż go nie masz? To błąd!

Może to Ci się spodoba

Coraz większy wybór ofert pracy. Firmy potrzebują kandydatów prawie na każde stanowisko

W ostatnich tygodniach firmy sygnalizują wysoki popyt na pracowników. Są oni poszukiwani nie tylko w gastronomii czy hotelarstwie, lecz także w branży call center i logistyce. Oferty dotyczą zarówno prac sezonowych czy na zastępstwo,

Sukcesja firm na nowych zasadach. Trwają konsultacje propozycji przepisów Ministerstwa Rozwoju

Jednoosobowa działalność gospodarcza dziś zwykle umiera wraz ze śmiercią właściciela. Resort rozwoju chce to zmienić i proponuje nowe zasady sukcesji. W niezakłóconym działaniu firmy ma pomóc prokurent spadkowy, który zyska m.in.

Składki na pracownicze plany kapitałowe to nie tylko koszt dla firm

Dzięki pracowniczym planom kapitałowym wypłacana w przyszłości emerytura może wynieść nie 25–30 proc. ostatniej pensji, tylko ok. połowy. Rząd zakłada, że do programu przystąpi 75 proc. uprawnionych, czyli ok. 8,5 mln Polaków.

Warszawski rynek biurowy atrakcyjny dla najemców. W budowie jest ponad 800 tys. mkw. nowych biur

Rośnie popyt na powierzchnię biurową w Warszawie. W ubiegłym roku powstało 27 biurowców o powierzchni 275 tys. mkw., a łączny wolumen transakcji wyniósł ponad 820 tys. mkw. Największym zainteresowaniem najemców cieszy się

Największe problemy firm logistycznych w Polsce

Mimo tego, że sytuacja gospodarcza w Polsce uległa ogromnej poprawie, wciąż musimy z utęsknieniem przyglądać się standardom, jakie zostały już dawno wprowadzone na Zachodzie Starego Kontynentu. Nie inaczej jest z

Po brexicie Polska stanie się ważniejszym partnerem gospodarczym dla Irlandii

Ubiegły rok był rekordowy dla polsko-irlandzkiej współpracy handlowej. Eksport z Polski wzrósł o blisko 8 proc., a import do kraju – o 1,8 proc. Wymiana handlowa może zdecydowanie przyspieszyć po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź