Aplikacje do namierzania telefonów komórkowych

Aplikacje do namierzania telefonów komórkowych

Telefon jest dziś jednym z najważniejszych urządzeń w naszym życiu codziennym. Większość z nas praktycznie się z nim nie rozstaje. Znajduje się w nim dzięki temu mnóstwo prywatnych wiadomości na temat konkretnej osoby. Nie chodzi tu jedynie o informacje przesyłane w wiadomościach do innych. Poznając lokalizację danego telefonu można łatwo sprawdzać, gdzie jego właściciel bywa najczęściej. Bardzo wielu ludzi szuka skutecznych sposobów na namierzanie telefonu komórkowego. Chęć zdobycia takich możliwości jest oczywiście podyktowana najróżniejszymi powodami. W niektórych przypadkach są to rodzice, którzy chcą lepiej kontrolować swoje dzieci i zawsze wiedzieć, gdzie ich pociechy znajdują się w danym momencie. Namierzanie telefonu komórkowego może być też bardzo przydatne w każdej firmie, która wręcza swoim pracownikom służbowe telefony. Pozwala to na pełną kontrolę nad zatrudnianymi przez siebie osobami i umożliwia znaczne ograniczenie wszelkiego rodzaju nadużyć. Lokalizowanie telefonu mogłoby być przydatne również w innych sytuacjach, jak na przykład w przypadku podejrzewania współmałżonka o zdradę.

Namierzanie telefonu ze stron internetowych

Szukając informacji na temat namierzania telefonu komórkowego prawdopodobnie w pierwszej kolejności natrafimy na specjalne strony, które zapewniają nas o możliwości błyskawicznego namierzenia telefonu komórkowego wyłącznie na podstawie jego numeru. Jeśli ktoś jest zainteresowany całym tym tematem to od razu musi zdać sobie sprawę z tego, że takie strony to całkowita bzdura. Zazwyczaj jest to zwykłe oszustwo, które ma na celu jedynie wyłudzenie pieniędzy od naiwnych użytkowników, za wszelką cenę pragnących namierzyć dany telefon. Zgodnie z instrukcjami na portalach, po wpisaniu wybranego numeru należy jeszcze wysłać SMS; teoretycznie informacja o lokalizacji powinna przyjść w odpowiedzi. Użytkownik nie otrzymuje jednak żadnych konkretów i traci jedynie pieniądze na wysłanie wiadomości. Dodatkowo jego numer telefonu czy dane jakie podaje w całym tym procesie są potem sprzedawane i wykorzystywane w celach marketingowych. Takie portale należy zatem omijać szerokim łukiem. Są wśród nich jednak takie, które oferują faktycznie skuteczne usługi lokalizacji. Warto przeczytać o tym więcej na namierzkomorke.pl.

Aplikacje na smartfony

Namierzanie telefonu komórkowego jest możliwe przede wszystkim w przypadku współczesnych smartfonów. Można na nich zainstalować specjalnie do tego stworzone aplikacje, które na bieżąco śledzą położenie geograficzne telefonu. Trudno jednak w ich przypadku mówić o całkiem anonimowym śledzeniu drugiej osoby. Przede wszystkim do zainstalowania aplikacji potrzebne jest uzyskanie dostępu do telefonu, co zazwyczaj trudno jest zrobić bez zgody właściciela. Sama aplikacja może działać w tle, ale nie ma wielkiego problemu z jej wykryciem. Mimo wszystko, zainstalowanie takiej aplikacji w wielu sytuacjach jest bardzo pomocne. Decydują się na to chociażby przedsiębiorcy, którzy mają dzięki temu kontrolę nad pracownikami wyposażonymi w telefony służbowe.

Zabezpieczenie na wypadek kradzieży

Na kradzież czy zgubienie telefonu jest niestety narażony każdy z nas. W takiej sytuacji zainstalowana aplikacja może pomóc nam w szybkim odzyskaniu naszej zguby. Nawet, jeśli złodziej usunie z telefonu kartę SIM, to namierzenie go wciąż będzie możliwe – aplikacja jest zapisywana nie na karcie, ale bezpośrednio w pamięci telefonu. Aby uzyskać aktualną lokalizację telefonu, wystarczy zalogować się do aplikacji za pośrednictwem komputera. Zainstalowanie takiego programu na swoim telefonie może być świetnym zabezpieczeniem przed nieoczekiwanymi sytuacjami.

Previous Złoto i monety bulionowe oraz lokacyjne
Next Branża PR przechodzi rewolucję

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Prawnicy podzieleni w sprawie powołania B. Misiewicza do rady nadzorczej PGZ

Od początku września kontrowersje budzi powołanie rzecznika ministra obrony narodowej Bartłomieja Misiewicza do rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Zdaniem polityków młody dyrektor nie ma do tego kompetencji. Według Pawła Rymarza, partnera

Wiadomości 0 Comments

Archicom usprawnia obsługę zleceń z pomocą nowego Panelu Klienta

Nowe rozwiązanie pomoże deweloperowi w obsłudze klientów od momentu zakupu nowego mieszkania, przez odbiór kluczy, aż po obsługę gwarancyjną. Za realizację nowego narzędzia odpowiada wrocławski software house Intratic (Grupa Unity).

Wiadomości 0 Comments

Najstarszy i najbezpieczniejszy sposób oszczędzania, czyli lokata bankowa

Depozyt bankowy umożliwia klientom banków oraz wyspecjalizowanych instytucji finansowych na uzyskanie pewnych oszczędności. Depozyty bankowe, które zwane są również lokatami bankowymi, bądź też wkładami bankowymi umożliwiają ich właścicielom uzyskanie odsetek

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post